Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Minden esetben megvárod és...

Minden esetben megvárod és átveszed a blokkot a boltban?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy természetes, hogy nem hagyom ott. Ilyenkor van, hogy csak állok és nézem a pénztárost, mivel már elpakoltam, szóval akár el is rohanhatnék. De ha így is tennék, attól még az utánam következő nem kerülne hamarabb sorra, mert előbb úgyis ki kell jönnie a blokknak.

Ti ilyenkor megvárjátok?


febr. 3. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen.
febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Ott hagyom ha nem kötelező nem halmozok fel szemetet
febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindig hazaviszem és felírom a kiadásokat - így mindig tudom, hol tartok
febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem annyit fizetek amire számítottam akkor igen.
febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Elrakom. Volt már vondom az automata kasszával. Kifizettem mindent, nyultam a blokkért, és véletlenül a kezemben volt egy cucc, amit behúzott. A hülye eladó ott ált mellettem, látta mi történt, el is mondtam neki. Kimentem a boltbol és rohant utánam a biztonsági őr, hogy nem fizettem... Ott volt a blokk a kezemben... Szóval én mindig elrakom. Majd kidobom otthon.
febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
3, Ha otthagyod, akkor meg szemetet hagysz magad után.
febr. 3. 18:26
 8/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem mindenhol, Aldiban el szoktam rakni, mert hamarabb kijön, minthogy elpakolnék (mármint csak a kosárba szoktam visszarakni a cuccokat de gyorsabban kasszáznak, minthogy mindent bepakoljak normálisan), dohányboltban csak a kassza nyitódását várom meg, hogy átment-e a fizetés aztán lépek is.
febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbbször igen, főleg akkor hogyha még máshová is megyek. volt hogy ezt jeleztem is mert nem volt hajlandó átadni magától. mert volt olyan amúgy hogy más bolt terméke besípolt máshol. egyébként sok éve mesélte külföldi élményként valaki hogy a boltos futott utána a blokkal az utcán, (pedig direkt hagyta ott) merthogy az annyira természetellenes arrafelé. illetve hazai téren is találkozni olyannal azt hiszem néhány SPAR-ban hogy csak úgy mehetsz ki a kijáraton ha odaérinted a blokkod
febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
*nem személyesen találkoztam, hanem mesélték
febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!