Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol vásároltok be Húsvétra?...

Hol vásároltok be Húsvétra? Illetve milyen fogásokat, és süteményeket készítettek?:)

Figyelt kérdés

Hol vásároltok be leginkább húsvétra nagyobb áruházak közül? Vagy inkább őstermelőktől és piacon vásároltok? Illetve a tradicionális ételeket/süteményeket készítitek?

A húsvéti kalácsot magatok sütitek, vagy megveszitek?

Illetve az is érdekel hogy egyáltalán magad készíted az ünnepi menüt, vagy rendelsz inkább, vagy elutaztok-e esetleg pihenni valamerre?:)



#vásárlás #étel #felmérés #húsvét #Aldi Lidl Penny Tesco Spar Auchan
márc. 25. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Aldi
Lidl
Penny
Spar
Tesco
Auchan
Piacon vásárolok
Elutazom, nem csinálok nagyobb bevásárlást és főzést
Süteményt/ételt rendelek
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ketten vagyunk csak, és nem vagyunk vallásosak.


Kalács lesz, mert szeretjük, de ennyi. Én sütöm, mert szeretek sütni.


Több kisebb vásárlást csinálok de nem többet mint normál esetben.

Nincs autónk, szóval csak 1-2 napra tervezek, csak annyit veszek, ami elfér a hátizsákban meg két szatyorban, meg ami nem romlik meg addig. Gyümölcsöt, zöldségeket mindig darabra, személyesen.



Néha szoktam rendelni boltból kb kéthavonta egyszer, de ezek csak konzervek, tartós tej, wc papír, liszt, rizs, tisztítószerek, amiknél mindegy melyiket veszik le a polcról. Csak hogy ne nekem kelljen cipelni.

márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lidl-aldi

Sonkát anyukám rendeli faluról. Tojást lidliben a legolcsóbb amilyet szeretek.

De nem sok extra dokgot veszek ilyenkor mert sutialapanyagok mindig vannak otthon.

Mindig készül töltött sós kalács. Téglalapra nyújtott sós kalácstésztát megtöltöm, feltekerem mint a csigát és ebből 3mat összefonok. Sajtos, pirospaprikás es vajas medvehagymás szokott lenni. Vagy valamikor magkeverékes.


Vajat szoktam még venni, sok zöldséget de azt piacon. Más extrát nem. Sütiből az van amihez kedvünk van, anyukám zserbót csinál, így én csak valami könnyűt. Tavaly epres sajttorta volt

márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
A Lidlben meg a Tescoban voltunk, de amit frissen veszek majd, az is Aldi vagy Lidl lesz. Nem lesz nagy főzőcske nálunk, sonka, kolbász, tojás, saláta, rántott hús, krumpli.
márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Mivel ha dolgozom, alig vagyok itthon, ezért nekem az a pihenés, ha itthon lehetek, ezért itthon leszünk.

Mi készítjük az ételeket.

A kalácsot is én sütöm. Idén valószínűleg mákos-krémes süteményt fogok sütni és talán pogácsát.

Az ételek terén sosincs ünnepekkor túlzottan nagy menü, ellenkezőleg, úgyis ott vannak a sütik is, így minél könnyebb fogásokat és minél kevesebbet igyekszünk enni. Sonka, tojás stb. persze lesz. Reggel kaláccsal, délben talán burgonyasalátával (még babfőzeléken gondolkozom).

Idén az Auchanban vettem meg a hozzávalók nagy részét, mert az esik leginkább útba (a kedvenc hentesem nemrég bezárt:( ).

márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha választani kell Spar (egy hete kirobbantvbotrány miatt különösen)
márc. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!