Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mennyibe kerül a mirelit...

Mennyibe kerül a mirelit gyalult (főző)tök a boltokban? Ha vettetek mostanában...

Figyelt kérdés

ápr. 19. 08:46
 1/8 A kérdező kommentje:
És melyik a legfinomabb? Mármint, aki szereti a tökfőzeléket, neki melyik a legfinomabb?
ápr. 19. 08:48
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Az ára nem ugrik így be, de nagyjából tökmindegy, hogy melyiket veszed. Amúgy nem is kell annak mirelitnek lennie, mert most van a boltokban főzőtök amúgy is, meg kell pucolni és le kell reszelni, szerintem finomabb frissből. Cukkinivel is működik.
ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
De most azért kicsit mérges lettem, mert megkívántam a kérdés miatt a tökfőzeléket! xd
ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hihi :) De ezért ne legyél ám mérges!


Cukkini az van is itthon, ma az lesz, de lehet, hogy tökfőzelék is! :)


Te is egyél tökfőzeléket! ;)


A cukkinit hogyan készíted?

ápr. 19. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Az csak a bajom, hogy mehetek boltba miatta két gyerekkel. 😅 De ez ilyen.

Cukkinit is ugyanúgy. Illetve ugye a magot kivágom a közepéből, a héjával együtt reszelem, aztán ugyanúgy megfonnyasztom egy kis hagymával és fokhagymával, ekkor sózom-borsozom, ha szárított kapor van itthon akkor az akkor megy bele amikor felöntöm annyi vízzel, hogy ellepje, ha friss akkor meg később. Ha puha, akkor megy bele a tejfölös habarás. Ha friss kaprom van, akkor azt olyankor dobom bele, amikor a habarás kiforrt. Annak úgy még adok pár percet. És kész. A zöldbabot is ugyanígy csinálom.

ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Paczalos István ***** válasza:
A Metro saját márkás gyalult tök nagyon jó. Bár tavaly sok tökünk termett, a fagyóban van még 15-20 zacskóval
ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 totitata válasza:
45%
Én imádom a tökfőzeléket de csakis csirke pörkölttel. Piszokul felment az ára a fagyasztott-gyalult töknek. Ráadásul a különböző gyártóknál az íz sem egyforma, néha egyáltalán nincs tök íze.
ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5. Köszi! Megcsináltad? 🙂

#6. Köszi a tippet! De biztosan a ti házi termesztésűetek a legjobb! Beugorhatnék egy adagért? 😉

#7. Akkor jól összejöttünk. Örülök, hogy nem csak én vagyok, aki kedveli a tökfőzeléket. 😊

És igen, én is úgy láttam, hogy jól felment az ára és tapasztaltam én is, hogy nincs tök íze.

ápr. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!