Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik boltnak van a legjobb...

Hentöpötö kérdése:

Melyik boltnak van a legjobb zacskós levese?

Figyelt kérdés
Ilyen tipikus egyszerű felforralod osztán belecseszed a forróvízbe zacskós levest keresek. Melyik élelmiszerboltnak, vagy márkának van a legjobbja?

máj. 20. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Smack leves, gyakorlatilag bárhol kapható.
máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, de nem ez volt a kérdés. Melyik a legfinomabb smack leves?
máj. 20. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

De, pontosan az volt a kérdés.

Az, hogy melyik a legfinomabb, erősen szubjektív. Mert ha nekem ízlik valami, egyáltalán nem biztos hogy neked is.

máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ázsia centerben nézz szét vannak jók.
máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Reeva és Vifon szerintem jó márkák és olcsók
máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten a belvároshoz közel a kínai szupermarket a Rákóczi téri vásárcsarnok mellett elég széles kínálatot tart koreai és kínai zacskós levesekből, amik nyilván köröket vernek az összes Knorr, Maggi és ezeket utánzó gyártók cuccaira. Az áruk meg annyival több, amennyivel kiadósabb a beltartalmuk.


Hogy mi a kedvenc, az nagyon szubjektív, a SamYang rengeteg félét gyárt.

máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3#


az 1-es azt mondta hogy hol kapható smack leves. De nem ez volt a kérdés. A kérdés az volt hogy szerintetek melyik a legfinomabb nem pedig az hogy hol kapható! Azt én is tudom hogy hol tudok venni, vagy ha nem akkor utánanézek

máj. 20. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Vifon, Smack, Knorr, Maggi, stb... tök egyforma.


Ha azt nézzük, hogy melyiknek nincs annyira utóíze, akkor Vifon tyúkhúsleves.


Egyébként ízlés dolga, kinek a pap, kinek a papné, kinek a papné kecskéje.

máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nátrium glutamát tenyészet az összes. Zöldségekből készítve egy órán belül lehet igazán finom egyszerű zöldséglevest főzni és még olcsóbb is, mint a zacskós “leves…”


Igen, nem bírtam megállni!

máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!