Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Pécsiek, mi volt a legjobb és...

Pécsiek, mi volt a legjobb és a legrosszabb tapasztalatotok a pécsi vásárcsarnoki eladókkal, árusokkal? Illetve hogy tetszik az új épület?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék mások tapasztalataira, kit ajánlotok, kit nem és miért?

márc. 1. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem voltam. tovabbra is LIDL parti vagyok
márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 és mi van azokkal amiket LIDLben nem lehet kapni, pl házi kolbász, tejtermékek, jó minôségû méz, savanyúság, azt hol veszel, vagy nem veszed egyáltalán?


Mi az amiért LIDL párti vagy? Én is javarészt ott vásárolok be, de a fent említettekért illetve nyáron gyümölcsökért megéri a csarnokba is beugrani.

márc. 2. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az igaz. Ezeket az arukat reszben nagyimektol kapom (kolbi, tejtermek,tojas) a többiböl eleg a bolti nekem
márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!