Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a boltban meghámozom a...

Ha a boltban meghámozom a banánt és úgy mérem le azért szólhatnak?

Figyelt kérdés
Holnaptól akciós lesz a Tescoban a banán. Nincs kikötve, hogy héjastul kell megvennem. A boltban van kuka, így akár csak a karalábénál a leveleket, ugyanúgy a banánhéjat mint felesleges részt, kidobom. Nincs erre szabály, nem? A banán héja nem valami könnyű a banánhoz képest, így azzal együtt megvenni már nem is olyan olcsó - a gyengébbek kedvéért ezt hozzáteszem.
máj. 22. 16:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

[link]


:)

máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
6%
Szerintem meglehet hámozni csak arra figyelj hogy viszonylag emberi adagot vegyél mert az nagyon hamar megbarnul orák kérdése még hütött helyen is, de ha valaki szolna mert azért eléggé érdekes hogy valaki ugy méri a banánt de megertem, szerintem nem szolnának érte. Jó étvagyat. Majd váraom a választ hogy mi volt
máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1# Nem beszélek jenkiül.

2# Házi joghurtot készítek belőle, így ténylegesen vehetek egy kilót, mivel pár napig kitart.

máj. 22. 17:07
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Legyen nálad a személyid, hogy ha majd rádhívják a rendőrséget, egyszerűbb dolgod legyen.
máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha már úgyis mész banánt vásárolni, a köz érdekében vegyél már ugyanígy légyszives hámozott dinnyét, narancsot, magozz már ki pár barackot, szilvát, tv paprikát, és megpucolhatnál egy kiló krumplit is, csak hogy tudjuk mire számítsunk ezekkel, ha mi sem akarunk potyára fizetni a sallangokért!
máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
5# Haha, sejtettem, hogy menni fog a példálózás. Azért azt meg kell hagyni, hogy amiket említettél jóval körülményesebbek, tovább tartanak és feleslegesek. A banán túl könnyű a héjához képest, míg a többi gyümölcs (dinnyét leszámítva) nem!
máj. 22. 17:26
 7/31 A kérdező kommentje:
4# Hívják nyugodtan, jól viselkedtem.
máj. 22. 17:27
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Semmi gond nincs ezzel, ha hozzáméred a héját is.
máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért uszítanák rád a biztonsági őrt vagy a rendőrséget, mert a hámozott banán már készterméknek minősül, vagyis további megmunkálást már nem kívánna a felhasználása előtt, és emiatt nemhogy olcsóbb lenne ebben a formában, hanem drágább. És ha azzal jönnél, hogy te nem kívánod igénybe venni a kereskedő plusz munkáját a késztermékké tételhez, megcsinálod magad és ezért nem is vagy köteles többet fizetni, azt mondanák, hogy vásárlóként nem vagy jogosult a termék bármiféle módon történő feldolgozására.
máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!