Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Magyar vagy inkább külföldi...

Magyar vagy inkább külföldi termékeket vásároltok szivesebben?

Figyelt kérdés
Tudom persze ez az ártól is függ, de ha módotokban állna bármelyiket megvenni melyiket választanátok és miért?

2012. márc. 11. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen a magyart, ezzel támogatom a hazai ipart.
2012. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt,amelyiknek jobb a minősége és az ára is jó.
2012. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Zöldséget, gyümölcsöt piacon vásárolok termelőktől, ezek magyar áruk. A hipermarketben nem ez az elsődleges szempont, hanem a minőség és az ár.
2012. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

mindig nézem, hogy magyar legyen, visszateszem ha nem.

Esetleg kiegyezem magyarlakta területben.

Persze avokádóból nem magyart veszek, és vettem ma egy db spanyol paradicsomot.

2012. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nehéz kérdés... Szerintem ha teheti, mindenki próbálja támogatni valahogy a magyar termelőket, hogy legyen legalább munhahely Mo-n, de azért nagyon csábító, mikor harmadáron árulnak néhány terméket néhány helyen...
2012. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
harmadárért megveszem én a külföldit, de -10 ft-ért nem.
2012. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

A magyar földben termett zöldség-gyümölcs sokkal ízletesebb és tetszetősebb, mint a külföldi. (Azt mondom, a magyar ember szervezetének az kell!)

Szerencsére nálunk a piacon még pár Ft-tal olcsóbban tudok vásárolni azoknál a nénikéknél, akik egy-egy kis kosárral mennek ki árulni. És az biztos, hogy az ő kertjében termett.

2012. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amelyik ár-érték arányban a legjobban megéri, azt veszem. engem nem érdekel, hogy magyar vagy sem.
2012. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amelyiket jobban szeretem. Kaján nem spórolok, így az ár nem mérvadó.
2012. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minőség alapján.

Letojom, hogy magyar-e a termék, ha egyszer rossz minőségű, nincs az az isten, hogy én megvegyem.

Persze ha legalább olyan jó minőség, akkor a magyart választom, bár elég kevés olyan termék van, ami tényleg magyar és tényleg az országnak hoz hasznot, de ebbe ne menjünk bele.

2012. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!