Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco, Spar, Auchan. A három...

Tesco, Spar, Auchan. A három közül melyiket szereted a legjobban és a legkevésbé? Miért?

Figyelt kérdés

#Tesco #Auchan #SPAR #bevásáslóközpont
2013. márc. 15. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Auchant szeretem a legjobban, sok minden kapható egy helyen, nem olyan koszos pl. a vécéje, mint a Tescóban, és persze olcsó is. A Tesco mintha megdrágult volta mostanában, ezért oda nemigen járunk, csak ha az Auchanban tömegnyomor van. A Spar drágább az előbbieknél, de néha járok oda is. De annyira nem csípem.
2013. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak Spar meg Tesco van, a Sparba járunk.

A Tescoba csak végszükség esetén (illetve savanyúságért, ami egy külön bódéban van, meg Kettle chipsért), mivel sokkal drágább, és a saját márkás termékei minőségükben meg sem közelítik a sparosokat. A Sparban minden saját márkás jobb minőségű és olcsók is, de a többi termék sem kerül annyiba, mint a Tescoban.

Amit külön szeretek, a budget tej pl. elég olcsó és magyar termék. A tescoban minden tej horror árú, vagy pocsék ízű.

És végül, de nem utolsó sorban, mifelénk a Tescoba több színes egyéniség is jár.

2013. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbet Auchanba járunk az a legolcsóbb, mindent meg lehet kapni nagy a választél, pl a fóti auchan nagyon szép tiszta, rendezett, friss zöldség-gyümölcs, pékárú és hús van, amit kimérve is lehet kapni(ez csak az átalakult coráknál van), az ár is elfogadóbb a többihez képest.


Tescoba nagyon ritkán járunk, rettentően megdárgult méga lekaciózott termékek is dárgábbak mint az eredti árba más áruházba, piszkos, kevés a kassza, sokan vannak és nagyon drága, a saját termékes áruja meg drágább mint a neves termékek.


Spar szép, tiszta de drága. Ritkán járunk ide is, a havi bevásárlást tuti nem itt intézném, de a husok szépek, a pékáruk frissek, szép a zöldség-gyümölcs részleg is.


Kis bevásártlást pennybe és lidlbe szoktuk végezni.

Pennynek az az előnye, hogy hamar végigjárja az ember mert pici, olcsóbb de nincs akkora választék.

Ellentétben a lidlvel mert ott már vmivel nagyobb a választék, lidlbe kapni zsírszegény joghurtot, sajtot, cottage cheeset szóval amiket én szoktam keresni az megtalálható

hátránya hogy mindkét áruházban a hús nagyon drága.

2013. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, amint lehetőségem lesz rá én is az Auchant fogom választani. Itt is elkezdték építeni, de végül nem lett belőle semmi :(.
2013. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is Tesco van meg Spar. Többnyire a Tescoba járok, mivel olcsóbb, főleg, ha olyan cikkekről van szó, amiket "nem lehet elrontani", mint pl. ásványvíz, üdítő, tisztítószerek, na meg célzottan az akciós árukra utazok, azokból vásárolok be egyszerre akár fél évre is. Azért van pár kivétel is, pl. a Spar üveges zöldborsója 200 Ft-ért verhetetlen. Ugyanakkor a Sparban több "ínyenc" termék van, ezekből nagyobb a választék, tehát egy hónapban egyszer-kétszer oda is megyek.
2013. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs Auchan.

Tesco,Spar,Interspar,Penny,Lidl vannak.

Tescoban már régen voltam /kb másfél éve,amikor a dobozos tejjel ráfaragtam,akkor megundorodtam a tescotól/.Spar van a lakásomhoz közel,így mindennap odajárok,kivéve nagybevásárláskor,mert akkor Intersparba megyek.

Mostanában rászoktam a pennyre is,mert a barátnőm rábeszélt.:)

Heti egyszer beszaladok,veszek bodzásvizet,és amit még kigondolok.:)

2013. márc. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Spart szeretem,mivel 2percre van tőlünk oda járok! Szerintem már egyáltalán nem olyan drága mint régen,viszont a Tesco nagyon drága lett!:( Ahogy előttem is írták pld a tej horror áron van,de a felvágottak és néha a húsok is drágábbak a Tescoban mint a Sparban.


Az Auchan is jó csak nagyon messze van hozzánk.

Van még Lidl és Aldi is a közelünkben. Oda csak akkor megyek ha kifejezetten onnan kell valami. Az édességek ezeken a helyeken kifejezetten olcsók,de a húsfélék nagyon drágák!

2013. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én Auchanba nem nagyon járok mert Debrecen másik végén van viszont Tescoba és Sparba sokszor járok. mert kb. 5 percre van a házunktól mind2. A Tesco abba jó hogy nagy a választék de minimum 10 percedbe kerül a vásárlás:(

A Sparba az a jó hogy 2 perc alatt is be tudsz vásárolni és mindig friss pékáru van viszont a választék elég kevés.

2013. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Spar szerintem nagyon drága. egy-két dolog van amit ott veszek

Auchant nem szeretem mert túl nagy

A Tescot imádom, mert könnyen körbe lehet járni, minden van és igaz, a márkás termékek van, mikor drágábbak, de a tesco gazdaságos termékek igenis jók és feleannyiba kerül, mint máshol

2013. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!