Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egy nagy áruházláncban vettem...

Egy nagy áruházláncban vettem donozis habtejszínt tegnap, és mire ma fel akartam verni és kibontottam, összeállt, így használhatatlan. Van esélyem, ha bemegyek reklamálni? Vagy lehet vele tenni valamit, hogy használható legyen?

Figyelt kérdés
amúgy egy sparban vettem

#tejszín #áru #reklamáció panasz
2013. júl. 10. 12:30
 1/6 anonim válasza:
06-80-263-244------>itt be lehet jelenteni, és ők intézkednek
2013. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
habbá verted v nem, mert szerintem úgy is fel lehet még használni
2013. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez a gond, hogy nem lehet habbá verni, mert nem folyik, hanem egy darab sűrű fehér izé, olyan alakú, mint a doboz, tehát megromlott. vagy szerinted fel lehet így verni?
2013. júl. 10. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
én megpróbáltam volna,nekem is volt már olyan habtejszínem ami kicsit sűrvebb volt a kelleténél és sikerült felverni :) szóval egy próbát megér,hátha jó lesz :)
2013. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem lehetett volna felverni, de végül nem mentem be panaszkodni, hanem vaj lett belőle (rázással, remek ötlet :) )
2013. júl. 11. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
végül is az is valami,mert legalább fel tudod használni és nem került a kukába :)
2013. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!