Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jelenleg a T-home-val vagyok...

Jelenleg a T-home-val vagyok szerződésben és van tőlük internetem. A baj az, hogy az én úgy veszem észre, hogy kicsire fizetek sokat, ráadásúl használhatatlan az internet. Lehetséges bontani szerződést ráfizetés nélkül? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

A kérdés adott:Szeretnék szolgáltatót váltani (pl:Digi,UPC.. s társai) De hogy? Van szerződésem,és leszeretném mondatni...Csak úgyhallotam ahhoz,hogy félbe szakítsam a szerződést fizetni kell. De mennyit? Megérné?

Tipp/Ötlet?

UI:Télen a hó miatt rengeteg problémám van az internettel és ha egy kicsit rosszabb idő van elmegy vagy nincs is kapcsolat.. T-Home 5MB/s


2013. júl. 4. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van hűségidőd, akkor nem tudod felmondani csak úgy, ha már nincs, akkor lehet váltani.
2013. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És sehogy sincs rá esély? Jövő Decemberbe jár le... Nembírom ki addig ezzel az internettel : /
2013. júl. 4. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor rossz azonnal jelentsd be nekik és ha már tényleg használhatatlan és a bejelentések hatására is ugyanúgy szar marad akkor TE kérhetsz tőlük kötbért és mondhatod fel az egészet plusz mehetsz a Fogyasztóvédelemhez is reklamálni.
2013. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel csak egy a probléma... Számtalanszor betelfonáltam és hiába... A probélmám ugyonúgy fentáll... Szeretnék mihamarabb váltani,ha lehetséges.
2013. júl. 4. 18:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg azt nem lehetne,hogy most ugye bár van szerződésem a T-Home-val , és szeretnék pl egy UPC internetet.. Ez lehetséges? És akkor egyszerre a kettőt fizetem?! Van rá megoldás?
2013. júl. 4. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!