Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik élelmiszerboltot...

Melyik élelmiszerboltot szeretitek?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne ,hogy melyik élelmiszerboltal vagytok megelégedve a nagyobbak közűl.


Coop, Reál, CBA, Spar, Aldi, Lidl, Tesco, Auchan, Penny?



2013. aug. 4. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Leginkább Auchan, Tesco és CBA.
2013. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én Tesco-ba járok, de mindegyik egyforma. A drágább jobb mindenütt.
2013. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Leginkább a lidlt és a tescot szeretem. Az auchannal még nem ismerkedtem meg. Annyira kiesik, hogy nem járok oda vásárolni. Ja, egyszer oda mentünk, mondván, hogy az milyen olcsó, és az árakat nézve meg is bántuk. Úgy döntöttünk, hogy maradunk a tesconál. Persze ez csak egy alkalom volt, talán ha más dolgokat veszünk akkor, akkor más véleménnyel jövünk ki.
2013. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a "magyar" boltokat kerülöm, sokkal drágábbak.Valamiből vissza kell osztani, a fityisz-nek.Ja és ezekben taláható, a legtöbb külföldi szemét.
2013. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha már nagyon ott kell vásárolni akkor inkább a lidl, de egyiksem biztosít első osztályú gyümölcsöt és zöldséget és nem egyszer vettem már romlott étel egy párban közüllük, szóval ...
2013. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
METRO
2013. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Spar, Auchan, Tesco
2013. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Arimateia válasza:

Én a hipereket (Tesco, Auchan) alapból nem szeretem, mert célirányosan vásárolni szinte lehetetlen. Mire minden szükséges dolgot megveszek, be kell járnom az egészet, elmegy a fél napom, ráadásul az árak úgy vannak kitalálva, hogy amit az egyik árucsoporton megspórolsz, azt kifizeted pluszban a másik árucsoportra.

A szuperekből a közelemben Spar, Reál, CBA és GRoby van. Minőségben és választékban magasan vezet a GRoby, de nem olcsó. Minőség és ár tekintetében a Spar vezet. Eddig a legigénytelenebb boltok a közelemben mind Reálok voltak. (Koszosak, becsapnak stb.)

2013. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lidl :)
2013. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Interspar,spar,cba.
2013. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!