Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek milyen fűszertartó...

Szerintetek milyen fűszertartót vegyek?

Figyelt kérdés
Kicsi a konyha, így nagyon megörültem, amikor láttam, hogy van mágneses fűszertartó, aztán az árát látva gondoltam, inkább veszek mezei fűszertartót és mágnest, csak nem tudom, hogy milyen fűszertartót vegyek, mert szeretnék olyat, ami az aromákat megőrzi, de megfizethető, mert hát minimum 10 db kéne.

2013. aug. 14. 12:10
 1/2 exe2 válasza:
Már többször vettem fűszertartókat, de mindig a spájzban végzik :( Most van egy műanyag dobozkám, pont akkora amibe beleférnek a zacskós fűszerek. Csak a borsnak, sónak, paprikának van tartója, a vegetát pedig kiöntöm egy kis üvegbe.
2013. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ikeásra gondolsz?


Nekünk olyan van és szeretjük, de első használatnál rájöttünk, hogy a finom porrá őrölt fűszerekre nem túl jó ötlet, mert az első használat után a doboztető menetét összekoszolja és utána már csak egy kis előzetes ütögetés után nyitható, különben szinte vákuumhoz hasonló erővel tartja rajta.


Ugyanúgy náluk van a sínre akasztható tartó, az kis konyhába is tökéletes és jóval olcsóbb is, szerintem az jó neked.

2013. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!