Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nálam állandóan megkeseredik...

Nálam állandóan megkeseredik az oliva olaj. Tegnap is elrontottam egy nagy tál salátát, mert kererű lett, mint az epe. Még egy évig jó lett volna a szavatossága. Miért van? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

így még nem jártam


bár tény, hogy az olaj is megavasodhat

valószínűleg rosszul tárolod, esetleg szennyeződés kerül bele

2013. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó minőségű, extra szűz olivaolaj nekem soha nem keseredik meg, én ezt szoktam venni, bár most más van, de ez is nagyon jó.

[link]

2013. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sötét helyen szekrényben tárold .

Bertollit veszek mimdig : salátának ,is sütni is.

Ne haragudj azért amit most írok :Nem tudom hol veszed . de inkább bármilyen boltban vedd meg . Mint pl az Ázsia centerben ,vagy olyan helyen ahol gyanúsan olcsó : én két üveggel dobtam ki ,ilyen hú de jó áron lehet kapni . ahol ilen olcson árulnak ott tesznek ezekbe a hamisitványokba valamit ,vagy kihagynak belőle . nem tudom pontosan ,de én is jártam így saláta ,és sütő oliva olajjal..

2013. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 as vagyok még annyit ,hogy a zöld Berolli : salátákra

A piros pedig sütni van .

2013. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most jöttem meg a Spárból. Megnéztem a Bertolli olajat, két féle van, l sárgás, l zöldes. Egyiken sem szerepel, hogy hidegen sajtolt. Még az eladók is nézték, és nem láttuk sehol. Akkor melyiket vegyem? és miért jobb a hidegen sajtolt?
2013. aug. 6. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Spáron kívül millió bolt van. Tesco, Auchan, Interspar, ezekben biztos kapsz hidegen sajtoltat, ha nem Bertollit, akkor más fajtát, akár drágábban. Soha életemben nem keseredett még meg az olívaolajam, bármilyet is vettem. Nem tudom mit csinálsz vele, de vagy borzalmas minőséget vásárolsz, vagy rosszul tárolod (bár nekem meleg, fényes konyhában sem lett még semmi baja).
2013. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!