Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mennyi balaton szeletet lehet...

Pintér Ádám kérdése:

Mennyi balaton szeletet lehet venni egyszerre (egy bevásárlással) egy Lidl-ben?

Figyelt kérdés
Gondoltam feltöltöm a csoki készletem, de nem tudom mennyi balaton szeletet lehet venni egyszerre a Lidl-ben , de nem szeretném magam égetni azzal hogy visszavigyem a polcra meg otthagyjam a pénztárnál meg ilyesmi.

2013. aug. 26. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

??? :-D



...annyit, amennyire van pénzed

2013. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Soha nem jártál még boltban? Vagy nem vásároltál még semmit? :D :D


Annyit veszel, amennyire szükséged van, meg persze, amennyit tudsz venni a pénzedből.

2013. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
még szívességet is teszel :D
2013. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Amennyi pénzed van, vagy amennyi van az üzletben. Ez mindkettőtől függ. Amúgy elég nagy barom lehetsz.
2013. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam van e valami limit hogy ne lehssen úgy bevásárolni hogy saját boltot lehessen nyitni... :D
2013. aug. 26. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiskereskedésekben szokott lenni limit, amelyet a nem kereskedlemi mennyiség néven illetnek. Ezt azért fel szokták tüntetni, s leginkább akciós termékek esetében fordul elő.
2013. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Barmennyit. En lattam mar,hogy valaki egy egesz dobozzal vett. Tudod amiben kint van polcokon. Leemelte az egeszet,nem egyenkent vette ki. Semmi gaz nem volt a penztarnal,mogottuk alltam,onnan jutott eszembe:)
2013. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :DD
2013. aug. 27. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Akciós termékeknél meg szoktak adni egy limitet, de azért sokszor az sem vészes. Pl. 10 karton (60 üveg) ásványvíz. Vagy 20-30 db csokoládé. Mérettől függően. Ha nem akciós a termék, akkor általában nincs ilyen limit.
2013. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A sparban, van limit a sima vásárlásnál, de lehet, hogy csak az alkohol tartalmú italoknál, hogy bizonyos mennyiség felett elkérhetik az adóazonosító jeledet, s a számlán feltüntetik, a pénztárnál van kifüggesztve!


Üdv egy két gyermekes Anyuka

2013. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!