Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Kollégistaként hol éri meg a...

Kollégistaként hol éri meg a legjobban ételt vásárolnom? Gondolok itt nagy áruházakra, kevés pénzből kell kijönnöm sajnos és próbálok spórolni amin csak lehet.

Figyelt kérdés

Hol a legtűrhetőbbek az árak? Vagy mindenhol mindig más az akciós és igazából teljesen mind1 hova megyek? Köszönöm a válaszokat előre is.

19/L



2013. szept. 2. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Lidl/Aldi, Tesco, Spar.
2013. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Penny, Auchan, Lidl, Aldi, Tesco


Én a spart és az auchant szeretem a legjobban, de a spar azért szerintem egy drágább bolt. Piacon is sok mindent érdemes.


Mikor koelszos lettem eleinte csak a Pennyben vásároltam, mert az volt koli mellett, utána meg rájöttem, hogy tök olcsó. Nézz körül mi van a kolid környékén, simán felfedezed, hogy azok amikre szükséged van hol a legolcsóbb.

2013. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld az akciókat, sajnos csak több helyről lehet beszerezni olcsón élelmiszert, mert mindig máshol van leértékelve egy-egy áru, én járok Lidl-be és Sparba is, attól függően, hogy hol mi az olcsóbb.
2013. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Az akciok a lenyegesek,jo arakat lehet kifogni a bolttol fuggetlenul is. Gyumolcsot,zoldseget erdemes piacrol venni. A Lidl,tesco olcso,de sok az ocska termek is,erre figyelj,alapdolgokat vegyel ilyen helyeken csak.
2013. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 akyboth válasza:
Kaufland, vagy nem toom Magyarorszagon jelente meg(erdélyi vok)
2013. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha innivalót akarsz venni, akkor talán a legolcsóbb megoldás a Tescos Ice tea ami 79 ft, vagy az ásványvíz. (esetleg csapvíz is lehet.)


Ha nem akarsz sokszor étkezni, akkor a legjobb megoldás a kínai. ~400 ft-ból megvan egy ebéd, és ez mellé csak egy reggeli kell, vagy vacsora.

2013. szept. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én felvágottat a coopba veszem, ha nagyon meg vagyok szorulva már van 450Ft/ kilótól, pl virslit a lidlbe olcsóbb, de tesco, spar is játszik :D más fajta boltok nálunk nincsenek

szerintem úgy kell vásárolni h megnézed, kitapasztalod mi hol olcsó és figyeled az akciókat, bár régi kérdés mára már biztos profi vagy :D

2014. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!