Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco online vásárlás...

A Tesco online vásárlás hogyan működik?

Figyelt kérdés

A kiszállítás része. Online lehet fizetni vagy amikor átveszem?

Lehet csak ásványvizet rendelni sok kartont?



2013. nov. 21. 05:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fizetni csak az átvett termékért kell, és csak bankkártyával lehet, úgy tudom.
2013. nov. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fizetni lehet előre is (akkor jóváírják amit esetleg nem veszel át), és átvételkor is bankkártyával. Kp-t nem fogadnak el, meg utalványokat se.

Bármit lehet rendelni, ami neked kell és rendelhető. 2 órás intervallumok vannak megadva szállításra, eltérő lehet ezek alapján a szállítási ár, de szerintem így is megéri. (Én havonta 2x biztosan rendelek tőlük, élelmiszert, ásványvizet is).

2013. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! (hasznos ment)


Az gáz, ha valaki csak ásványvizet rendel pl. 10 kartonnal?


Mennyi a kiszállítás?

Mobil terminált hoznak ki vagy a neten keresztül kell a kártyával fizetni?

2013. nov. 21. 20:32
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Ha neked megéri, nekik mindegy, hogy mit hoznak ki. Én havonta 1x nagyon bevásárolok, na abban aztán van minden :) Most megnéztem az árakat, holnapra van 600-800-1000-1200 Ft-ot, sávtól (meg gondolom foglaltságtól) függően.

Mobil terminált hoz majd, ugyanúgy fizetsz kártyával, mint a boltban.

2013. nov. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem gáz, ha 10 karton ásványvizet rendelsz. Az már ciki lenne, ha csak egy szelet csokit:) Mobilterminált visznek ki, úgy kell fizetni.
2013. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez alatt mit értesz "holnapra van 600-800-1000-1200..."


Mármint gondolom a kiszállítás, de mik az eltérő árak?

2013. nov. 22. 07:50
 7/14 anonim ***** válasza:
A 2. válaszban már írtam: "2 órás intervallumok vannak megadva szállításra, eltérő lehet ezek alapján a szállítási ár". Ez a holnapi napra 600 vagy 800 vagy 1000 vagy 1200, időszaktól függően. Azt hiszem ezekkel az árakkal dolgoznak mindig.
2013. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja, ok, bocsi.
2013. nov. 22. 09:00
 9/14 niginhoo válasza:
5%
"Egyaltalan nem gaz, ha csak vizet rendelsz".. DE IGEN, AZ! Emberek, gondolkodjatok mar!!! Ameddig neked kellett felcipelned, addig is annyit vasaroltal? Megmondom a valaszt.. NEM! Attol, hogy kenyelmesen vasarolsz, azt valakinek ugyanugy fel kell cipelnie akar a 4. emeletre... Hihetetlen a magyar mentalitas... En is szoktam online vasarolni, de sosem rendelek annyit, amit magam sem tudnek felhozni... Amugy is a kiszallitasi díjbol az uzemanyag koltsegem sem jonne ki! Embersegbol 1-es!
2014. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az előző válaszolóval.Ha mindenkinek saját magának kellene felcipelni,meggondolná mennyit rendel és hova.Én is rendszeresen rendelek,de EMBERI mennyiséget.Segítek nekik,és még JATTOT is kapnak,még akkor is ha kapnak érte fizetést.Nem kell milliokat adni,ki mennyit engedhet meg magának.3-500,1000.Nagyon hálásak érte,és úgy is állnak az emberhez, ha tudják hogy megbecsülik a munkájukat,és EMBERszámba veszik őket.
2015. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!