Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a tök az az "ételképes...

Ktigam kérdése:

Mi a tök az az "ételképes étlap" a Netpincéren?

Figyelt kérdés
A Netpincér oldalán rengeteg étteremnél fel van tüntetve, hogy ételképes étlap. Sehol nem találtam infót róla, hogy az mi, de eszméletlen hülyén hangzik. Ételképes. Étlap. Milyen legyen? Ételképtelen? Mit akar jelenteni?

2013. nov. 14. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom ami rajta van az étlapon, azt mindig meg lehet rendelni, nincs olyan, hogy "bezárt a konyha".
2013. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatja amit rendelni szeretnél étel ,hogy fog kinézni..
2013. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

annyit tesz, hogy van kép az ételről. :D Mert van ahol az étlap az csak annyi, hogy fel van sorolva mit lehet enni.

Persze így is ugyanolyan lutri, de attól még értékeljük. :D

2013. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nahát erre nem jöttem rá. Köszönöm. Képek. Logikus. Dehülye vagyok. Egyáltalán nem erre asszociáltam. :)
2013. nov. 14. 14:23
 5/5 anonim válasza:
Úgy néz ki ők is rájöttek, hogy ez félreérthető volt, most látom, hogy már fényképes étlapnak hívják.
2016. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!