Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A CBA prímában rohadnak az...

A CBA prímában rohadnak az energiaitalok meg a sörök?

Figyelt kérdés

Üdv!


Nemrégiben avatták fel, egy fél éve a közeli CBA príma üzletet. Az ajtóra nagy betűkkel ki van írva, hogy benne vannak az EU -s csökkentett munkaképességűek foglalkoztatásában (értelmi csökkent, nem mozgásban).

A boltban rohadnak az energiaitalok, a sörök is, poshadt ízük van, miközben még csak 2016 -ban járnának le. Nos, már többször jelentettük ezt. Mai nap, akartam venni egy Adrenalin energiaitalt, és kérték a személyimet mert azt hitték sör, több mint egy éve elmúltam 18 éves, de az amúgy is gyengén látó pénztáros le rakta a kassza alá, és felszólított távozni! Gondot csináltam belőle és a 4. odajövő munkatársuk volt csak képes kiolvasni hogy elmúltam 18, és csak ő fogta fel... borzasztó, én a suli mellett pont értelmi fogyatékosokat "gondozok" közmunkában , és nagyon szeretem is őket, de nem hiszem hogy az EU ezt komolyan gondolta??


A poén a végére hogy a hentes jött oda, hogy megnézze mi van már. Mire szépen a valahányadik sorban álló akit ÉN feltartottam is megölt engem a szúrós tekintetével.


Hol lehet ilyenkor panasszal élni? Mert nincs ott senki még egy boltvezető sem akihez lehet ilyenkor fordulni.


Üdv!


2014. ápr. 6. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Panaszkönyv esetleg? Egyébként kizártnak tartom, hogy nem volt bent egy boltvezető helyettes. Csak itt névtelenül nagyobb a szád.
2014. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Értelmi fogyatékosok? Bagoly mondja verébnek...


"A boltban rohadnak az energiaitalok, a sörök is, poshadt ízük van, miközben még csak 2016 -ban járnának le."


Ezzel a panaszoddal fordulj a gyártóhoz, mert nem a bolt hibája. Ezek a termékek hűtés nélkül tárolhatók, hacsak nem gyártási hibásak, nem lehet bajuk a tárolás miatt!

2014. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Valószínűleg akkor nem hívták elő a boltvezetőt. Nem gondoljátok, ha fél éven keresztül mindig olyan akkor az a bolt hibája? Sehol máshol nem tapasztaltam ilyent! Viszont máshol 199 az az ital amit venni akarok a CBA -ban pedig 169.


Elsőnek is nagy a szája...


A termékek amiknél tapasztaltam: Bomba 0,6Liter Meggy- Tutti frutti ez 5/5 mind poshadt volt. Löwenbrau sör 2/2 poshadt. Silver Power energiaital 2/2 poshadt.

Adrenalin 5/1 poshadt. Spirit energiaital 1/1 poshadt. No Fear energiaital 1/1 poshadt.


Na akkor itt vannak a tapasztalataim, akkor most egyesével minden gyártót felhívok, mert biztos szegény CBA -nak szállít 6 külön gyár poshadványt.

Viszont még mindig árban jobbak, de ha ennyi baj van inkább nem veszek semmit ott, mert ha olcsóbb de poshadt az olyan mintha egy kortyért fizetnék amit aztán kidobok.


Úgy értitek a panaszkönyv az az ami a kasszák után van szétcincált papírtömeg ami fölé "panasz könyv" van írva, még tollat sem hoznak nekem. Miből gondoljátok hogy nem rögtön azután tépnék le ahogy kiteszem a lában, ne vicceljetek.


Itt úgy nézem fanatikusok vannak, nem fogok választ kapni, vásároljon ott az akinek jók ezek a termékek....

2014. ápr. 6. 17:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Meg is írtad a helyes megfejtést...


nem kell ott vásárolni, ha nem tetszik

2014. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na igen, most ide lyukadtunk ki, de ez közérdek volna, ha a többiek nem teszik szóvá majd pont én nyissam ki a számat...


Ti szeretitek a CBA-t? Ezt figyeljétek, ettől sokkot kaptok, mától az ALDI lesz a favorit. :) Nem igaz, hogy itt senkinek nincs egy normális ötlete. Olcsó meg minden, de nehogy már ilyen felállás legyen.


A kort kérem írják ide, kíváncsi vagyok, hogy valóban olyan írt ide akit érint a dolog, vagy csak krumliért jár le oda.

2014. ápr. 6. 18:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy az ízlelőbimbóidnak van valami bajuk...
2014. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem, mivel 2 ismerősöm is azt hitte, mikor megkóstoltattam velük, hogy meg akarom őket mérgezni.


Olyan mint amikor nyáron lehűtöm a jegesteát kiveszem felmelegszik, újra vissza a hűtőbe és ezt még 3-4x aztán rá 2 napra eszembe jut beleinni. Valahogy ezt képzelem el ott is.

2014. ápr. 6. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Kár, hogy a kérdezőt nem lehet pontozni.....


És mégis mit gondolsz, mit csinálnak szerencsétlen értelmi sérültek azzal az energiaitallal, sörrel hogy poshadt lesz az ízük??? Ki-be pakolják a hűtőbe, mi?


És nem hinném, hogy te szereted az értelmi fogyatékosokat, mert akkor nem becsmérelnéd így őket.


És tulajdonképpen most neked mi is a bajod?

-Hogy poshadt az energiaital?

-Vagy hogy értelmi fogyatékosok dolgoznak ott?

-Vagy hogy nem kaptál tollat a panaszkönyvhöz?

2014. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, 38 éves. Most jobban fogsz aludni?
2014. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8


Ne forgasd ki a dolgokat.

Az értelmi fogyatékosokat nem minősítettem semmilyen formában, őket egy más szituáció miatt hoztam fel ami talán másodszori elolvasás után felfogsz, vagyis: akartam venni egy Adrenalin energiaitalt, és kérték a személyimet mert azt hitték sör, több mint egy éve elmúltam 18 éves, de az amúgy is gyengén látó pénztáros le rakta a kassza alá, és felszólított távozni! Gondot csináltam belőle és a 4. odajövő munkatársuk volt csak képes kiolvasni hogy elmúltam 18, és csak ő fogta fel... nincs ott senki még egy boltvezető sem. (akivel konzultálhatnék, vagy elbújik, vagy félnek és szégyenlenlik kihívni?)


1. Tehát, a céget hibáztatom. Vagyis, nincs gondozó egyéniség, pontosabban nem is kéne őket gondozni mert nem olyan mértékben károsultak, hogy nem fognák fel a dolgokat, de nincs senki akihez konkrétan abban a helyzetben panasszal élhetnék. (nem-nem!, okosnak hiszed magad, de ezért ott nem fogom felhívni a cégvezetőt)


IGEN! Baj, hogy poshadt a termék amit veszek.


Ez egy összetett dolog, nem tudom hogy mi miatt poshadtak ott a termékek, nem fogtam konkrétan senkire.

Lehet esélyes a dolog, hogy nem jól tárolják. Lehet hogy a CBA hálózat belső elosztója a felelős.

A panaszkönyv mint említettem csak pár perforált papírlap ami fölé "panaszkönyv" van írva, és azt úgy letépik ahogy kiléptem mint annak a rendje az egyszer biztos.


#9 Mindenképp, mivel bebizonyosodott amit gondoltam.

2014. ápr. 7. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!