Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tudtok olyan webshopokat ahol...

Tudtok olyan webshopokat ahol olcsón lehet édességet rendelni? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
olyan oldalakra gondolok mint az ebay :)

2014. júl. 9. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Licitálni akarsz édességre? Ez most vicc?
2014. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem. Én csak rendelni szeretnék olyan édességeket amik Magyarországon nem kaphatóak, senki se beszél licitálásról ;)
2014. júl. 9. 19:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

British Store


[link]

2014. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a British Store-t ajánlom!
2014. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

A kérdésben azt írtad, hogy OLCSÓ édességet akarsz.

Meg azt, hogy olyan oldalakra gondolsz, mint az ebay - olyan oldal a teszvesz és a vatera pl.

Aztán meg azt írtad, hogy olyat akarsz, ami Magyarországon nem kapható - de akkor az nem lesz olcsó. Meg legalább megírhattad volna, hogy milyen JELLEGŰ édességekre gondolsz...csoki, süti, cukorkák, zselés cuccok vagy mi a tök?

2014. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen azt írtam hogy olcsó, mert biztos vannak olyan külföldi oldalak (kínai,japán,amerikai) ahol lehet olcsón rendelni édességet. Teszveszen hol kapsz édességet? Nagyon okosnak képzelheted magad, ott max ilyen dinnye magokat lehet kapni. Eleve ha már példának az ebay-t írtam abból le lehet következtetni hogy nem magyar édességet szeretnék. Az meg lényegtelen hogy milyet szeretnék csak édesség legyen, de ha csak egy kicsit is jobban megnézed a kérdést akkor a kulcs szavakban minden benne van.

DE köszönöm szépen a hasznos válaszodat:)

2014. júl. 9. 23:02
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
szerintem ami nagyon olcsó az már olyan is. Zsákbamacskát ne vegyél. Főleg nem kínait. A belga, svájci csokik drágák ott is. Nem érdemes kockáztatni.
2014. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
ha külföldről rendelsz a posta díjat is fizetned kell, és valutában kell fizetni. akkor hogy lehet olcsó???
2014. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tesco webáruház
2014. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amerikából és Japánból nyilván bari olcsó bármit is rendelni ide, még egy apróság, hogy az élelmiszerbehozatal nem olyan egyszerű, főleg EU-n kívülről...
2014. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!