Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hentesnél vagy hipermarketben...

Hentesnél vagy hipermarketben lehet általában jobb minőségű húst kapni?

Figyelt kérdés
És ha hipermarketben (húspultnál) akkor melyikben?

2014. júl. 18. 03:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

" Hentesnél vagy hipermarketben lehet általában jobb minőségű húst kapni?"

-igen mindkettőnél lehet olyant is kapni,


" És ha hipermarketben (húspultnál) akkor melyikben? "

-az összes hiperben tudsz jó húst is venni,ki van rakva ,saját szemeddel láthatod,hogy melyik a szép, a friss,csak azt hozd el,ami nem tetszik abból ne vegyél....

2014. júl. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a CbaPrima es az Interspar, amivel elegedett vagyok, tejtermekek,zoldsegek es a husok teren is. Husok kozul csirkemellet vagy pulykamellet keszitek csak magamnak, ezekkel meg semmi bajom nem volt, az itt vasaroltak kozul. Felvagottbol pulykamellsonkat szoktam (azt a paprikas szelut), az is mindig friss. Halakat fagyasztva veszek.

Ha vendegeknek, vagy a paromnak esetleg kulonlegesebb husokat csinalok, belszint pl., azt viszont szeretem megbizhato forrasbol venni, altalaban akkor nem vagyok lusta felkeresni egy johiru hentest. De a mindennapokban eleg a szupermarket nekem.:)

2014. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A metróban nagyon szépeket szoktam kapni, és nagyon jó áron.

A Tescoval nem vagyok megelégedve, a szép felét mutatják a húsnak, aztán otthon látom, hogy egy szelhetetlen cafat az egész. le is szoktam a Tescóról.

A Spárokban szépek még, és megbízhatóak, bár jóval drágábbak is.

Piaci hentesnél is vásárolok, persze ő ismerős, mindig szépet, frisset kapok.

Azonban a piacon is vannak olyan hentesboltok, hogy rossz ránézni a portékájukra...

2014. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem az a titka hogy jóban legyél az adott hentessel. Én kettőhöz járok: amikor melózok akkor a szomszéd üzletbe, amikor otthon vagyok, akkor meg a 10 percre levő henteshez megyek. Mindkettőjüket ismerem egy éve, jóban vagyunk, ezért a legjobbat kapom. Mint ahogy ők is a legjobbat kapják tőlem amikor az én üzletembe bejönnek.

Tescoban, CBA-ban, Pennyben nem szoktam vásárolni. Ami szerintem hiperben jó minőség: Spar, Lidl. A Lidl olcsóbb, még sose volt bajom vele. Tescoban azért nem veszek húst mert "olcsó húsnak híg a leve". Nem tartanak be alapszabályokat, nem mindig friss húst adnak, és nem hazait, hiába van rajta a pecsét hogy magyar termék.

Viszont egy haverom egy másik városban van a Tescoban, és mondta hogy náluk nsgy higiénia van, ott az 5 perce lejárt szavatosságú húst azonnal leveszik a pultról. De azért én oda se mennék.

2014. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tescoban vásároltam húst, mígnem terhesen sikerült büdös csirkecombot vennem, ment kukába.

Azóta csak ahhoz a henteshez járok, akihez szüleim is, mindig frisset kapok, picit mondjuk drágább mint a hiper.

Cserében egyszer sem kellett szagolgatnom a húst hogy vajon ehető-e...

2017. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!