Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Rolly túródesszert (túrórudi)...

Rolly túródesszert (túrórudi) kapható-e máshol is a tescón kívül?

Figyelt kérdés
A tescóban ötös csomagolásban kapható különböző ízekben, az 5 db kb 200 Ft, néha 190, ha leárazzák. Sok ízben van, engem a banános érdekel, az a kedvencem. Tescóba nem mindig jutok el, ezért bevásároltam belőle, most meg rámrohadt, így nem akarok járni. Inkább megvenném máshol is, ha lenne, csak még nem láttam sajnos más boltban.
2014. júl. 31. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a Rolly jó, akkor Tesco, de a Penny-ben van Sissy, és a Sparban is vagy spar, vagy budget, ötös csomagolásban, hasonló áron.
2014. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cba-ban van még OKÉ, darabonként kb. negyven forint, ott nem láttam ötös csomagolást.
2014. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek hasznosak!
2014. aug. 3. 16:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!