Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mit csinálhatok, ha olyan...

Mit csinálhatok, ha olyan húsféléket adnak a boltban amit egyszer már lefagyasztottak?

Figyelt kérdés

Évek óta abba a kisboltba járok vásárolni, ami itt van tőlünk 3 percre. A többi bolt elég messze van, és az utóbbi időben, sajnos nem egyszer jártam úgy, hogy olyan párizsit vagy virslit kaptam ami akkor kezdett kiengedni, de csirkehúst és darélthúst is kaptam már fagyasztva. Az annyira nem is érdekelt, de elég bosszantó, hogy mikor hazaérek és felvágnám a párizsit a gyerekeknek, a közepe még fagyott. Ma reggel már ki volt engedve és csak egy csomó víz folyik ki belőle(vagy valami lé. De így hogy adjam oda a gyerekeknek? Ott meg hiába szólok, mert régóta oda járunk és tesznek rá magasról

Nem hiszem hogy olyan árút amit egyszer már lefagyasztottak eladhatnák.



2015. jan. 30. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelemhez kell fordulni.
2015. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rászánni az időt és elmenni egy normális boltba.
2015. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem járok kisboltokba. Azért fagyasztja le, mert nem akarj, hogy ráromoljon a húsárú.
2015. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ott meg hiába szólok, mert régóta oda járunk és tesznek rá magasról"


Megpróbáltad? Mit mondtak? Én, ha régóta járok egy kisboltba és problémám van, a következőt szoktam monmdani. Régóta járok ide és szeretem ezt a helyet, mert... és elmondom, hogy miért (ezzel az közvetítem, hogy pozitív a véleményem), de az utóbbi időben ezt és ezt tapasztaltam. Bizony nekem már volt olyan, hogy megköszönték az észrevételem és változott a dolog. normális boltban ennek így kéne működnie... Aztán, ha nem ez a reakció és flegmán lepattintanak, akkor "beszólnék" és elmondanám, hogy nem szeretnék máshová járni, de akkor megteszem... És mivel ők a vevőkből élnek, ez nem lenne nekik túl jó...

Egyszer nagyon berágatott egy kínai kereskedő - hát, ott elég durva eszközökhöz folyamodtam :D nem fizikai...

2015. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és lehetőleg ne alkalmazottnak mondjad, mert azt tényleg nem érdekli, nincs haszna belőle. Boltvezető, tulaj.
2015. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelem és NÉBIH.

Fogyasztóvédelem: [link]

NÉBIH: portal.nebih.gov.hu

NÉBIH bejelentéshez még mobilalkalmazást is találsz itt: [link]

2015. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!