Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet bejelentést tenni,...

Hol lehet bejelentést tenni, ha egy élelmiszerboltban a lejárt szavatosságú ételeket a dolgozók szétosztják, hazaviszik?

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 20:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Pff miért a mások dolgával törődsz, neked ebből károd lesz? Szerintem nem akkor meg ne bassz ki másokkal.
2015. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%

Szia!

Minden árura felvan tüntetve a szavatosági ideje ,ez egy idöpont amit formaságbol muszálj feltüntetni !Ami nem azt jelenti hogy azon a napon abban a percben romlik meg!A szavaid alapján nem egy ott dolgozo vagy ,mert aki ott dolgozik az tudja hogy a lejárt szavatoságu árukat is kifizeti ,vagyis félárba hozza el !Ha ingyen hoznák el akkor a boltnak hiánya lenne ,vagy a megmaradt árut összegyüjtik leszámolják blabla blá! Pl ha megnézed a boltban van aznapi lejáratu hus 25% ert meglehet venni ami megmarad zárásra azt a bolti dolgozok 50% meg eszik !Hidd el teis eszel lejárt dolgokat felvágott virsli tudnék még sorolni .....( volt bolti dolgozo!!!!!)

2015. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek szerint 4 millió szegény van Magyarországon. Te pedig azért akarsz valakit felelősségre vonni, mert másnapos péksüteményt eszik. Gondolom te a nem napbarnítottak melletti másik "közkedvelt" kisebbség tagja vagy.
2015. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a keveset is el akarod venni tőlük? Nyilván nem jó dolgukban viszik haza, hanem azért, mert másképp nem lenne mit enni.

Nálunk a sarki boltban az eladók 70 ezret kapnak havonta. Én nem sajnálom tőlük a másnapos pékárut, meg a többit sem.

2015. márc. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy tudd, a száraz péksüteményből remek zsemlemorzsát lehet otthon készíteni.
2015. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem jutott belőle? Vagy mi a bajod! Kiutáltak onnan? Nem csodálom!

Mit foglalkozol más dolgával? Ha neki jó,és megteheti, miért ne tenné? Abban a boltban legalább odafigyelnek ilyesmire,és nem adnak el lejárt SZAVATOSSÁGÚ terméket!

2015. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Jelentsd be pl a HUMUSZ-nak, vagy a Greenpeace-nek.

És hallgasd meg a válaszukat.


A fogyasztói társadalom megingathatatlan díszpéldánya vagy.

Téged 30 év múlva állatkertben fognak mutogatni.


Vagy csak a jómagyar irigység nem hagy nyugodni?

2015. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem magyar Utolsó, hanem egy genetikai hulladék. Én hiszem, hogy akármilyenek is tudnak lenni a magyarok, ennyire aljas irigy ember nincs köztünk. Nem vagyok rasszista, hiszen több mongol, kínai, fekete és japán ismerősöm is van, mindegyik normális. Ahogy megérkeztek az országunkban, egyből minden nehézség nélkül beilleszkedtek. Nem lopnak, nem késelnek, tiszták és nem dől belőlük az irigység, úgy mint a kérdezőből. Továbbá senkit sem akarnak tönkretenni és nem képzelik magukat felsőbbrendűnek. De a c és a zs kezdőbetűs szeretett etnikumainknak ez valahogy nem megy, pedig már 900 éve a nyakunkon vannak.
2015. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
A k#r\/a patkány any#dban, ott...
2015. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én pékségben dolgoztam, nap végén szabad volt bármit elvinni a maradékból, a többi meg ment egy nagy lisztes zsákba, amit egy ezresért vitt mindig valaki a kutyáinak! (persze, a nagy francokat, nyilván ő is evett belőle meggyes-mákos kalácsot, pizzás csigát, virslis kiflit) Tőlünk ott a főnök sajnálta! Már csúnyán nézett, ha 4-nél több péksütit vittem! Ment be a fagyasztóba, és mikor nem volt más, csak meg kellett mikrózni, és fejedelmi lakoma volt! :D A fene vigyen el, ha az szúrja a szemedet, hogy valaki megeszi jóízűen a moslékba valót!
2015. ápr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!