Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogyan lehet Aldiba bekerülni?...

Hogyan lehet Aldiba bekerülni? Miért kapok folyton elutasítást?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,érettségivel rendelkezem..Pár hete beadtam 2 Aldiba is árufeltöltő pozícióba,különleges elvárásuk nincsen..Mindkét helyről elutasítottak..
2015. máj. 5. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A döntést nem helyben hozzák, tehát 1 helyről utasítottak el, a központból. Hogy miért? Manapság az is elég, ha az arcod nem szimpatikus a személyzetisnek.
2015. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem kérdezted meg őket?


Gondolom túljelentkezés volt és valakit vissza kellett utasítani.

2015. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondolom ha személyesen megyek be egy önéletrajzzal akkor sem érek el sokkal többet.
2015. máj. 5. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Ne adj meg semmilyen adatot magadról, csak ami ahhoz kell, hogy eldöntsék, meg tudod-e csinálni a feladatot!

Név, telefonszm/e-mail-cím, és hogy mire pályázol, és hogy mért gondolod, hogy meg tudod csinálni. ennyi!

Minden más adat cska meterheli őket, meg asszociálnak belőle valamilyen valótlan dologra.

2015. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
en is kivancsi lennek a helyedben de biztos nem vagy alulkepzett a feladathoz, csak a tuljelentkezes miatt x embert muszaj eltanacsolni.
2015. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Próbálkozz máshol is és belefogsz betegedni, őrülni a dologba, garantálom. TS, LIDL, PENNY, ect. ect. sem különbek ám.
2015. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

#3 Kérdezőnek

A multiknak, bevásárlóközpontoknak, Drogériáknak(DM,ROSSMAN) karrier portáljuk van. Állásra csak és kizárólag ezen keresztül tudsz jelentkezni. Személyesen abban az esetben fogadnak el önéletrajzot, ha az ajtóra ki van plakátolva, hogy dolgozót vesznek fel. Dolgozók felvétele esetében nem a központ dönt, hanem annak az üzletnek a közvetlen vezetője, kis, közép, részlegvezető ahova az önéletrajzodat, jelentkezési szándékodat munkaügyben elküldted illetve jelezted, hogy itt és itt, ebben a városban, faluban, ebben meg abban az Aldiban szeretnék árut feltölteni.

2015. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából mindenhol ki van írva ahol én eddig láttam..Az már más kérdés hogy a sógor,koma,rokon mennyire szeretne állást kapni akárhol.
2015. máj. 6. 08:17
 9/12 A kérdező kommentje:
Mind amellett folyamatosan fent van az Aldi karrier portálján a hirdetés az aktuális pozíciókra...
2015. máj. 6. 08:27
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
akkor egyszer csak beüt a szerencse nálad. olyan ez az egész komolyan mondom mint a lottó. Én évek óta ezt az utat járom amit te.
2015. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!