Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mitől büdös a CBA-ban vett vaj?

Mitől büdös a CBA-ban vett vaj?

Figyelt kérdés
Magyar vajat szoktam venni, ha a Sparban veszem semmi illata, ha viszont a CBA-ban iszonyúan büdös, hűtő szagú. Az íze nem rossz, de így nem tudom megenni... Mitől lehet ez? Lehet tőle valami bajom?

2015. máj. 23. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
romlott és rosszul van tárolva...nem kell a cba-ba járni
2015. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ritkán szoktam, és utálom is, de az van legközelebb sajnos.
2015. máj. 23. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Vidd vissza.
2015. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a speciálisan érlelt CBA-Bio vaj. Külön azoknak fejlesztettük akik adnak az étkezésre és igényesek.:D
2015. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

"ritkán szoktam, és utálom is, de az van legközelebb sajnos."


Találós kérdés


hozzám legközelebb egy spar van, utána penny, utána teszkó utána lidl


utálom a spar-t, mert büdös és romlott cuccokat árultak már nem egyszer, penny koszos, teszkó oké, de nem a kedvencem, lidl tiszta, és kedvesek az eladók...szerinted hová járok?

2015. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: Az Auchanba? :)
2015. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

aha :D ...hála istennek az nincs


előző lakástól 20 méterre volt egy coop...egyszer vásároltam volna ott...nénik valami kutyát simogattak, bagóztak és diskuráltak a bejáratnál...5 perc türelmi időt adtam nekik, majd otthagytam a kosarat a kasszánál és sétáltam 5 km-t a lidl-ig ;)

2015. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"utálom a spar-t, mert büdös és romlott cuccokat árultak már nem egyszer, penny koszos, teszkó oké, de nem a kedvencem, lidl tiszta, és kedvesek az eladók...szerinted hová járok?"

Én mást tapasztaltam.

Penny koszos - ez igaz, egyetértek

Tasco - baromira nem oké, ótvar, koszos, szutyok és nem olcsó, ha átlagos minőséget akarsz venni, ami olcsó az általában full gagyi.

Lidl - tiszta ez eddig stimmel, de az eladókat meg sem találod, mert nincsenek.

Spar - nem olcsó, de szerintem az egyik legjobb minőséget és választékot kínáló üzlet.

Auchan - mint a Tasco csak más az embléma.

Ezekből kiindulva vagy nem egy az ízlésünk, vagy nem ugyanabba az üzletekbe járunk. :)

2015. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 miután ezeknek a boltoknak a nagy része franchise, meg ha nem is az, más a vezetés, nyilván más településen más a helyzet ;)
2015. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam (bocsánat, ha részletezett magánvéleményemmel megvezettem bárkit is). ;)
2015. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!