Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért van büdös a Coop boltokban?

Miért van büdös a Coop boltokban?

Figyelt kérdés

Nem viccelek, ha esetleg ez humorosnak tűnne.

Itt, ahol lakom 2 Coop boltba szoktam járni, de mindkettőbe bemegyek, és büdös van. Csípi az orromat a Coop szag, és nem tudom miért, ahogy azt se, hogy ez ellen az ott dolgozók miért nem tesznek valamit.


Akárhova megyek, TESCO, SPAR, sehol nincs ilyen szag. Oké, hogy az nagyobb terület, de más, kisebb boltokban sincs semmi szag.



2015. ápr. 27. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, én még egy boltba sem éreztem :) Mi falun lakunk itt csak egy kicsi coop van, de nem büdös :)
2015. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem büdös. Nem tudom mi lehet ott.
2015. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy azokban a Coop boltokban van ilyen szag, ahol helyben sütnek dolgokat.
2015. ápr. 27. 16:56
 4/17 A kérdező kommentje:

Én most így arra gondoltam, hogy nincs ezekben az üzletekben szagelszívó, csak légkondi. A bolt meg ugye nem egy akkora, mint a SPAR, vagyis nincs hely, ahova felszálljon a szag főleg úgy, hogy a légkondi még vissza le is nyomja.

Szerintem ha egységesen jól meg lenne oldva egy levegőztető/szagelvezető rendszer, akkor nem lenne ilyen szag.

2015. ápr. 27. 16:59
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ahol sütnek, ott kötelező az elszívó rendszer, de lehet spórolásból nem működtetik.

Egyszer kérdezz meg egy alkalmazottat, hogy mi ez a szg.

2015. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Van is ott egy ismerős, csak eddig még sose jött úgy ki a lépés, hogy beszéljek vele, de rá fogok kérdezni.
2015. ápr. 28. 16:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is a nagyboltban ami coop ott is büdös van de a coop amugy is olyan ellenszenves. tipikus legalja boltok mégis üzletlánc. na az amit mondod ott feketék a húsok is! :D
2015. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem járok olyan sokszor oda, és amikor egész véletlenül ott vagyok, akkor nem feketék a húsok :D (vagy át van forgatva xD).

De jó, hogy legalább már nem vagyok egyedül a jelenséggel :D Tényleg én se értem a coop-ot. Annyira legalja bolt, és mégis sok minden drágább (és büdösebb), mint egy bevásárlóközpontban.

2015. ápr. 29. 08:40
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alapon akkor a pékségekben is büdinek kellene lenni. Azért kiv lennék hogy milyen szagot érzel te ott ami büdös .

Én éreztem már Coopban öreg szagot (az épület vagy üzlet volt 60 éves), hypó szagot és mosdatlan szagot.

2015. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom behatárolni, hogy milyen szag. Talán a kovászhoz hasonló, de nem teljesen olyan.
2015. máj. 2. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!