Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Angliában melyik áruházláncnál...

Angliában melyik áruházláncnál érdemes bevásárolni? (tudom hogy a környék is számít)

Figyelt kérdés

Asda

Aldi

Morrisons

Tesco

Lidl

Spar



Egyéb tippek?


2015. aug. 1. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A teszkó ott lényegesen elittebb üzletnek számít, mint nálunk. Ott az asda az igénytelen teszkó, de persze, csak hozzájuk képest. Én utóbbit találtam a legolcsóbbnak.
2015. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit értesz érdemes alatt. Én a tescoban és a sainsburysben szoktam. Ezeket szeretem.
2015. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Érdemes alatt azt, hogy ár/érték arányban elfogadható.



A közelben van egy Aldi, két Tecsó, meg egy Sainsurys. Megnéztem, az egyik Tecsó a legdrágább, utánna az Aldi, aztán a Másik Tecsó, és a Sainsbury's.

2015. aug. 1. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy mi hol olcsó, meg mi hol van leakciózva. Pl a tescoban van az a BBQ chicken, én a wingseket szoktam enni, 5 fontért két doboz, több mint egy kiló. Az a kedvenc kajám.
2015. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én vega vagyok, de azért köszi az infót. Igen, a Tecsó is meglepően olcsóbb tud lenni mint a poundshop, csak tudni kell mit hol érdemes venni.


Én zöldséget-gyümölcsöt a helyi arabnál veszek, mert ott friss, olcsó és kilóra van nem agyonzacskózva.

Tisztességes kenyeret venni, na az viszont művészet. Szerencsére van egy kontinentális pékség a közelben.

2015. aug. 1. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül szerintem Asda. Itt ez olyan, mint a magyar Tesco, de szerintem még a legolcsóbb saját márkás termékeik is jobbak a magyar Tesco gazdaságos cuccoknál. Lidl és Aldi se rossz, de ezeket én drágábbnak találtam, mint otthon, míg az Asda kb. egy árban van az otthoni hipermarketekkel. Az itteni Tesco szerintem nem jó, minőségre kb. olyan, mint az Asda, csak sokkal drágább. Sparban még nem voltam itt, de azt otthon nem szerettem. Morrisons már elitebb bolt. De egyébként ki kell tapasztalni, két ugyanolyan nevű üzlet között is lehetnek különbségek.
2015. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az Aldi a kedvencem és a Traffor centeri Asda.
2015. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!