Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Már láttam/vettem romlott...

Már láttam/vettem romlott dolgot a helyi CBA-ban. Mit tehetek? Kinek jelenthetem fel őket?

Figyelt kérdés

1. Vettem egy tejeskávét, ami még két napig elállt volna, azonban kibontva látni lehetett, hogy minimum egy HETE romlott volt. Darabok úsztak benne, büdös volt.


2. Ma vettem teát, ami augusztus 30-án járt le.


Olyat is csinált már ez a cba, hogy amikor tönkrement a klímájuk, egész nyáron a mélyhűtőbe dobták az összes "olvadó" terméket: csokikat, stb. És ezeket a láthatóan formátlanná felolvadt, majd jéggé fagyott árukat teljes áron árulták.


Bátyám most mondta, hogy ő már látott fél éve lejárt szavatosságú ketchupot is itt.


Egy 20. kerületi CBA-ról van szó (Kossuth Lajos utca)



2015. szept. 2. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is arrafelé lakom....

Üzletvezetőnek jelentetted? Mi Tescóval jártunk így egyszer, visszavittük az árut, jegyzőkönyvbe vették, kicserélték az árut.

2015. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az 1. esetben rögtön kidobtam az kávét, mert nem lehetett visszazárni a kupakját és nem akartam büdös tejterméket egész nap magammal cipelni. A mai (szálas, nem filteres) teát meg felbontottam, a zacskót szétszabtam és a teámat megfőztem, mire észrevettem. Szóval nem volt/lenne mit kicserélni. :/
2015. szept. 2. 13:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva egy lejárt teától nem hiszem, hogy baj lenne, de azért tényleg nem kéne polcon lennie.

Minden esetben szólni kell ilyenért. Pedig még milyen drága is az üzlet....szerintem.

2015. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2015. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez jó, köszi szépen!
2015. szept. 2. 14:14
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én már vettem az összes többi áruházlánc boltjaiban is romlottat, lejártat, illetve rendszeresen látom a polcokon kirakva a már régen lejárt dolgokat.
2015. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem vennék többet onnan semmit. nekem a helyi coopal van rossz tapasztalatom. a sajt amit tőlük vettem(többször) megpenészedett másnapra!! fogalmam sincs hogyan létezik ez, de nem hittem a szememnek.. de a lényeg,hogy tuti nem volt friss. túróval is jártam így,hogy még jó 2 hét volt hátra a szaviból de romlott volt.. én nem veszek többet onnan semmit,feltételezem hogy nem megfelelően tárolták,esetleg amikor megjött a fuvar kithagyták a napon..vagy nem tudom.

olyan helyről veszek amiben nem csalódtam többszörösen.

egyébként én simán rájuk küldeném az ellenőröket.jó, nem a 2 napja lejárt tea miatt,de pl a fél éves ketchup elég bírságot hozna nekik,hogy legközelebb figyelnének a minőségre..

egyébként én élelmiszeriparban dolgoztam egy darabig(előállítás). ott mindig nagy figyelmet szenteltek a minőségnek,sok előírást be kellett tartani..ez a minimum olyan helyen ahol ilyennel foglalkozunk..emberek egészségét ne veszélyeztessük..

2015. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha én nem vennék onnan, ahol már romlottat vettem, akkor sehol sem tudnék bevásárolni. Vettem már penészes tejfölt, penészes csomagolt kenyeret, büdös virslit, romlott sonkát, penészes sajtot, úgy hogy egyiknek sem járt le az állítólagos szavatosság ideje, és mind más-más boltban volt.
2015. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
és minek is szívatod magad azzal, hogy ide jársz vásárolni?
2015. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (mindegy milyen bolt) az előre csomagolt és felvágott kenyerek, kalácsok szoktak bepenészedni a vásárlás utáni napon.


Leszoktam ezekről a termékekről.

2015. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!