Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » S. O. S romlott volt a túró rudi?

S. O. S romlott volt a túró rudi?

Figyelt kérdés
Savanykásnak éreztem de megettem, azt hittem hogy csak beképzelem hogy savanyú...viszont romlott piros pöttyöst én még nem ettem, egyszer fogtam ki egy penészest, de annak ugye látható jele volt hogy romlott volt...Ja és a dátum szerint 1 hétig még jónak kell lennie..de savanyúnak éreztem... Ugye nem lesz semmi bajom? Rettegnék a hányástól
2015. aug. 9. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben, a rosszul tárolt túró meg tud savanyodni. Az még nem jelent gondot. Ha keserű, az baj.


Hány éves vagy?

18 elmúltál, akkor dobj be rá 4cent páleszt. (Szalmonella ellen az is elég)

18 alatt vagy, beszéld meg a szüleiddel.


Hányni nem fogsz, ha csak nem megy pszichésen az agyadra. Hasmenésed lehet egyszer tőle.

2015. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hűtőben volt. És érdekes hogy csak ízre volt savanyú, szagát nem éreztem különösebben rossznak.
2015. aug. 9. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem hanytal akkor mar nem fogsz. Hasmenes se tuti lesz ha romlott volt egyaltalan. Hany gram volt, 30 vagy 51 bar az se nagy mennyiseg, nem egy kilot ettel meg. Egy kis hasfajas belefer.
2015. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!