Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A pékség drágább mint a...

A pékség drágább mint a multiknál a pékaru? +a választék is nagyobb a muktikban

Figyelt kérdés
a tescoban, aldiban pl sokkal nagyobb a választék peksutikbol mint a peksegekben+legtöbbször lényegesen olcsobbak es finomabbak! másnak is feltűnt? ritkán lelni jó pékséget, de az meg arany áron van. míg a multikban frissen sutott, finom puha aruk vannak. 80-90ert kakaoscsiga, virslis racsos. míg peksegben ez kb 200 es gagyi virslis meg sprolos kakaos
2015. szept. 18. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem ugyanabba a Tescoba járunk. A 80-90 forintos kakaóscsiga valójában nem az. A szabvány kakaós csiga leveles tésztából készül, a teszkós meg kelt tésztából. Ezen kívül kisebb és "kakaótlanabb" is.

Több mint egy évtizede, a kezdetekkor a teszkós sajtos stangli még finom volt - ma valahol az ehetőség határán mozog. Az egyetlen, amit most jónak tartok ott az a tigris cipó, zsemle.

2015. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ugyan annyi a választék a pékségekben is, csak egyszerűbb multiban megvenni a többi vásárolni való cucc mellett.

Lidlben elég jókat árulnak

a Spar se rossz de ott a legdrágábbak

a Tescoban már tényleg nem olyanok mint régen szerettem az ottani pogácsákat stanglikat de már nem szokottan ott venni

2015. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A jó minőségű pékáru nem készíthető el annyiból, mint amennyiért megveszed az áruházláncokban. Egy igazi pék kenyérbe liszten, vízen, kevéske élesztőn és són kívül mást nem tesz bele.

Ha neked az áruházi pékáruk ízlenek, akkor még nem ettél jót.

Sajnos sok olyan üzlet van, amelyik szaküzletnek mutatja magát, drágább, de vacak, adalékokkal teli kenyeret, finompékárut tart.

2015. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A pékség csak a saját termékeibe vezetheti bele az összes költségét, míg egy nagy áruház minden másba (és értelem szerűen nem egyenlő arányban)
2015. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Felénk van jó pékség, ahol igaz, hogy 40 Ft egy zsemle, de másfélszer nagyobb, mint a tesco-s, és sokkal tartalmasabb, finomabb is. A kenyérnek is jobb az állaga, íze.

A kakaós csigából, pedig a kelttésztás legjobb, a leveles (akárhol veszem) mindig kiszárad.

2015. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagy Tescoban kritikán aluli a választék, a kicsiben hullámzó, a pékségben a legnagyobb, ráadásul utóbbi 5-22:00 nyitva van, még vasárnap is :).
2015. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Én vásároltam már kézműves pékségben pogácsát, hát hazafelé inkább beugrottam az Auchanba pár darabért, sokkal finomabb.


Szerintem a pogácsa mindig finomabb a multikban, pogácsán és kenyéren kívül más pékárut nem veszek.

2015. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!