Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért volt ezért mérges a...

Miért volt ezért mérges a boltoscsaj?

Figyelt kérdés

Egy kis közért élelmiszerboltban vettem egy doboz tejet és a pénztárnál ahogy kifizettem a pénztárgépből mikor kitépte a blokkot a csaj nem nekem adta ide,hanem hátra beledobta a műanyag szemeteskosárba ahol már sok összegyürt blokk volt. Én meg mondtam neki,hogy "a blokk az hol van"? Kérném. Erre cuppogva morcosan lehajol a műanyag kukához,ki akarta venni de már nem tudta,hogy melyik az a sok közzül és mérges arccal beütötte mégegyszer a vásárolt tejemet és idenyomta a blokkot,mondtam köszi,szia. Nade ő nem mondta ám ,hogy szívesen meg heló semmi.


Miért volt ezért mérges?

A blokkot a vásárlónak kell odaadni,nem ledobni egy blokkgyüjtő kukába. Vagy azt hitta,hogy egy tejért nem kell blokkot adni a vásárlónak?



2015. okt. 14. 21:14
1 2
 11/11 guttidani válasza:
59%
lehet nem szereti a tormát
2015. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!