Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mesét fogok írni. Tegnap 7-én tartottuk a 14. születésnapomat. Anyukám rendelt egy tortát, 10.000 forintért. Egy Minyon és egy monitort cipel, rajta hogy "Boldog Születésnapot Milán!" és egy másik "Ez a Te napod élvezd ki!". Anyukám megy be a cukrászdába és egy tehetős ember 20.000 forintot ajánlott a tortámra ami fekete erdő és a külseje marcipán. Mondták hogy már rajta van a név, így szól a hapi "Nembaj, majd átíratom" ígyhát megvette az én tortámat. Anyám számonkérte a cukrászdát, és erre a válaszuk "Maga is a jobb vevőnek adta volna el". Másik helyre benéz anyum, hogy kellene egy olyan torta mint amit előbb leírtam. (persze akkor anyum kifejtette hogy milyen is kellene.) 5 napot mondtak. Már este volt. Be kellet ugrani a Tesco-ba hogy legalább valami legyen a születésnapomon, és majd akkor a bulin lesz a Minyonos torta. Szóval, kérlek írjátok le a véleményeteket. Felháborítónak tartom.

2016. jan. 8. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvtelen dolog. Megígérték, megbeszélték, szállítaniuk kell időre és kész.

Tulajdonképpen a másét adták el...

2016. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sanszosabbnak tartom, hogy anyud elfelejtette a tortádat és ez volt a meséje :(



Ha viszont igaz, akkor lehet "jó" reklámot csinálni a cukrászdának a Facebookon ;)

2016. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális kereskedő ilyet nem csinál.


Panaszkönyv!


Biztos, hoyg a főnök tudott erről?

Nem csak egy alkalmazotti malőr?


Mi a hely neve?

2016. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyám logisztikus, szóval kétlem hogy elfeljtette volna. Nevet nem mondok, nem akarok ebből bajt
2016. jan. 8. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Very gyenge kamu.
2016. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mindenképpen panaszt kellett volna tennie.
2016. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 Nem tudom hogy miből gondolod hogy kamu. Feleslegesen nem fogom az időmet és a válaszolók idejét hamis kérdésekre fecsérelni..
2016. jan. 9. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a tiéd, lehet anyukádé is.
2016. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régi sztori, de én elhiszem. Láttam már hasonlót szállásadóknál.
2022. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!