Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Metro olcsóbb vagy drágább,...

A Metro olcsóbb vagy drágább, vagy hasonló árban van, mint a nem nagyker boltok? Miket lehet csak nagy tételben venni, és mit darabra?

Figyelt kérdés

Érdemes elmenni?

Lisztet, cukrot, olajat megveszek zsugorral, ha jó árban van, úgyis elfogy.

De tudnátok írni példákat, hogy mi az, amit kis mennyiségben is meg lehet venni?

Egyébként Aldiba, Pennybe, Lidl-be járunk, ezeknek az árait ismerem, ehhez képest milyen a Metro?


2016. jan. 31. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Ott a Metro honlapja, rajta a katalógusok. Lehet böngészni.

Amúgy érdemes odajárni.

2016. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

sejtettem, hogy valaki csak azért is beletrollkodik.

köszönöm, szétnéztem.

ettől függetlenül véleményeket, tapasztalatokat várnék, ha ez nem jött volna le, ki mennyire szereti, mi éri meg, stb.

Több tízezer árucikk nincs benne az akciós újságban, és ha vki jár oda, adhat tippeket.

2016. jan. 31. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az auchanban vásárolok, annál drágább. Mindennapi dolgokat nem éri meg ott venni. Viszont ha valami "speciálisabb" dolog kell akkor érdemes benézni ( én anno esküvőm előtt vettem ott műanyag dobozokat a sütikhez meg a maradékokhoz. Rendes boltban ilyesmit nem kapni, nagyker meg nem ad el olyan kis mennyiséget, ami nekem kellett)
2016. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a halpultja miatt járok oda, amúgy szerintem nem olcsóbb, mint más bolt.
2016. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
voltam. nem csak hogy nem olcsóbb, de sokkal drágább! nem is megyek többet.
2016. febr. 4. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Sertéslapocka:


Metro: 699 Ft/kg

Tesco: 849 Ft/kg

2016. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kivételek mindig vannak.

egyetlen példát bármikor bárhonnan ki lehet ragadni.

de a termékek NAGY RÉSZE drágább, és nem is kicsit.

majd jövő héten meg a tescoban lesz akciós, és a metroban nem, majd azt is írd ide.

2016. febr. 12. 07:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell csak az akciós katalógusból vásárolni!
2016. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!