Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » TESCO házhozszállítás díja...

TESCO házhozszállítás díja mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül, hogy kihozzák nekem a megrendelt terméket? Megbízható?

#Tesco #TESCO házhozszállítás
2016. febr. 13. 07:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Megbízható. 1000 jattal.
2016. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mikor viszik ki. Megbízható, bár én jattolni nem szoktam, nagyon rosszul még nem jártam. Olyan történt már, hogy kihagytak egy terméket, amit persze én is utólag vettem észre, de mivel a blokkon se volt, nem reklamáltam, benézték, előfordul. Kb. 150-féle terméket rendeltem, nagybevásárlás volt, ha saját magam megyek is simán kifelejtek egyet-kettőt.

Illetve olyan is volt, hogy egy tojás szállítás közben eltört a tízből, akkor azt levonta a futár és nem kellett kifizetnem - én meg kaptam ingyen 9 tojást :D


Mindent összevetve szerintem simán megéri, ha nagyobb tételben vásárolsz.

2016. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
500-1000 Ft között idősávtól függően. Én már 1,5 éve rendelek tőlük, havi 1 nagybevásárlást, nekünk megéri. Eddig a legnagyobb dolog, amit számláztak és kimaradt az egy üveg sima ételecet volt.
2016. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idősávoktól függ, a rendelési oldalon meg tudod nézni.
2016. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is többször rendeltünk már, rendesek, és nagyjából mindennel el szoktak számolni.
2016. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!