Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Érdemes kiváltani a Tesco...

Érdemes kiváltani a Tesco Clubcard kártyát?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat vásárolsz ott, akkor igen.
2016. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
igen. küldenek különböző kuponokat, azok elég hasznosak, be lehet váltani őket, mi szinte mindet be szoktuk.
2016. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem alapból nem érdemes a Tescóban vásárolni, így a kártyának sem látom értelmét.


De ha te sokat vásárolsz ott, akkor veszteni nem veszthetsz vele.


Én speciel Auchan párti vagyok, az ottani hűségkártyát ki is váltottam. Ott kezdődik, hogy 200 hanem 100 forintonként adnak egy pontot, nem olyan kuponokat küldenek, amilyent akarnak, hanem kp.-ben levásárolhatom, sokkal nagyobbak a "kártyás" kedvezmények. Most pld. egy hónapig egy bizonyos márkájú borra, ami alapesetben 2499 Ft, közel 400 Ft kedvezmény volt.

2016. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
3-as ez nem teljesen így van, ahogy leírtad. Nem 100 forintonként adnak 1 pontot, hanem 1000 forintonként 10-et. Ha te 999 forintért vásárolsz akkor nem kapsz egy kanyi pontot se. Ráadásul pontbeváltásnál csak a felét éri. Tehát nagyjából 1000 forint vásárlás után kapsz 5 forintot vissza.
2016. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem úgy is érdemes, ha csak alkalmanként vásárolsz ott. Nem kerül semmibe, és a pontok nem évülnek el, egy idő után csak kigyűlik egy kuponra való, ami tulajdonképpen ingyen pénz.
2016. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

# 4/5 Időpont ma 12:29

Abban igazad van, hogy 999- nél kapsz semmit, de 1000-nél 10-et. Átlagban írtam a 100 Ft-ot. A T.-ban sem kapsz pontot 199 Ft-ért.

Igen, a felét lehet levásárolni - karácsonyi bevásárlásnál több mint 20 000 pontom volt, így jól jött az a 10 000-os beszámítás.

De ahogy írtam, a kártyás kedvezmények is jók. Tankolásnál is kapsz literenként 2 pontot, és eleve átlag 10 Ft-tal olcsóbb az üzemanyag, mint pld. a MOL-nál.


De ezen kár vitatkozni. Mindenki ott vásárol ahol akar.

A kérdező kérdezett - én válaszoltam.

Ennyi.

2016. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van, nem a kuponok miatt,hanem mert van olyan,hogy az akció csak akkor érvényes,ha lehúzod a kártyát. Nálunk pl nincs Auchan,ha akarnék,sem tudnék ott vásárolni.
2016. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha vásárolsz ott rendszeresen akkor érdemes. Bár elég ijesztő, hogy rögzítik, hogy mikor miket vásárolsz.
2016. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

8# igen, biztos visszaélnek vele. (hogy?)


szerintem megéri, nincsen semmi kötelezettség. odanyújtod a kártyát amikor fizetsz. aztán ha összejön a pont aminek kell, küldenek levélbe kuponokat(levásárolható összeg is szokott benne lenni)+adott általában háztartási termékekre kezdvezmény.

2016. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 gömbicica ***** válasza:
45%

jók a kedkvezmények persze.

de miért is kell tudja más, hogy én mit mikor és mennyiért szoktam vásárolni?????


mindent tudnak a kártyatulajdonosról. szerintetek jó ez???

név,lakcim, mit,mikor, mennyiért vásárolt.

2016. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!