Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Érdemes kiváltani a Tesco...

Érdemes kiváltani a Tesco Clubcard kártyát?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 11:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem zavar, hogy mindent tudnak a fogyasztási szokásaidról, akkor váltsd ki nyugodtan.

Fizetni így is úgyis fizetsz, vannak akciók, mikor a kártyával olcsóbb, a pontokért pedig kuponokat kapsz. Mondjuk sokszor veszek zöldséget, van hogy paprikára vagy hagymára kaptam kupont XD


A Sparos Supershopost jobban szeretem, mert több helyen lehet használni, pl Burger King, ráadásul a pontokat nem csak gyűjteni lehet, hanem fizetni is lehet velük (1000pont körül már megyek a Burger Kingbe potyázni). Tudtommal ilyet a Clubcarddal nem lehet.


Szóval, ha nem zavar, hogy tudják, hogy hol mikor és mit vásárolsz, akkor nem veszítesz vele.

2016. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha bankkártyával fizetsz bármilyen boltban, akkor is tudják, mikor/hol/mit vásárolsz. Meg amúgy a boltos is látja, miket veszel, mikor kiteszed elé a cuccot a szalagra. Oké, hogy ő úgyse ismer, de akkor is.
2016. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

20ezer auchan pont az 2millió forint elköltésekor lesz, erre kaptál 10ezer kedvezményt.


20ezer teszkós pont (ha nem kapsz extra pontot valamiért) 4 millió forint elköltésekor lesz, erre 20 ezer a kedvezmény (bónuszként ott vannak a kuponok ill. a kerdőívekkel lehet 600 pontot szerezni)


Nem látom ez alapján, mitől lenne jobb az auchanos...


Amúgy meg ingyen van és elfér a tárcádban

2016. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem van ,és elég jó kuponok szoktak lenni no meg + pénzes kupon .én mindig használom .
2016. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van, de már nem használom. Értelmetlen filléreskedés és minden vásárlásnál klön macera van vele. Inkább nem is foglakozom már vele.


Rá akartak beszélni még az Auchanban is egy időben.

Aztán mondtam, hogy mennyi előnyt jelnet ez nekem, talán 100 Forintonként 1 forint jár vissza, azt monta, hogy kevesebb, csak fél forint. Aztán mondtam, hogy ezért nem kérem. Nem fogok még egy kártyával ott szerencsétlenkedni fillérekért. Az a pénz nem sokat ér, ami így vissza jönne. legfeljebb a hontalannak jutna belőle még két kiflivel többre, abból amit egy jobb módú család gyűjt össze a vásárlása után. Az a szegény meg nem vásárol olyan értékben. Szóval ez csak a boltoknak éri meg de a vásárlónak nincs igazán előnye belőle. Legfeljebb a Tesco és Auchan céges bérkommentelők állítanak mást. Na meg egy-két filléreskedő még talán.

2016. febr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Hát azért sok-sok dolog 30%-al olcsóbb, szerintem ez nem mindegy. :)

De van ami 40%-al.

2022. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!