Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol találok tiszta élelmiszerb...

Hol találok tiszta élelmiszerboltot a VIII. kerületben?

Figyelt kérdés

Ahova eddig mentem a Nagyvárad tér környékén mindben kellemetlen szag volt vagy nem régen volt takarítva az üzlet. Real, Coop , Penny, Tesco extra, ezekben voltam eddig, de nem kísérleteznék tovább. Aki ezen a környéken lakik, nagyon megköszönném ha segítene nekem egy boltot találni. A kis sarki abc-től, a Tescoig minden megfelel :D

Előre is köszönöm :)


2016. szept. 5. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teleki tér Lidl

Rákóczi út Aldi

2016. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2016. szept. 5. 22:40
 3/4 Carragher_x ***** válasza:
100%

"vagy nem régen volt takarítva"

Nem kötekedésképp, de ezt nem értem. Tiszta boltot keresel, de azok az üzletek nem jók, amik takarítva vannak? :D

2016. szept. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miutan kiirtam lattam hogy beneztem egy kicsit :D a nem szo nem szukseges a kerdesbe
2016. szept. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!