Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Penny Marketben vettem Campus...

Penny Marketben vettem Campus Camembert sajtot akciósan, most bontottam ki, de nagyon ammónia szaga van megegyem?

Figyelt kérdés

Meg lett serpenyőben melegítve de a szaga nem tűnt el

Szerintetek mi történhetett

Megmérgezték az élelmiszert vagy valami tartályt nem mostak ki megfelelően a gyárban?


[link]



2016. szept. 29. 13:19
1 2
 1/18 Alain Delon ***** válasza:
92%
Minden sajtnak megvan a maga szaga.
2016. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

A camembert egy szagosabb fajta sajt. Főleg, ha már érettebb.

Nem mindenki szereti.

2016. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
A Camembert tényleg nem egy szagtalan fajta, de az ammóniához nem hasonlítanám. Mivel nemespenész van rajta, így az erjedés érezhető. De az koránt sem olyan erős, mint az ammónia. Ha nem tetszik az illata semmiképp se edd meg, mert ha nem kívánod, a hasad fogja bánni, függetlenül attól, hogy lejárt-e vagy sem!
2016. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Egészen biztos, hogy megmérgezték. A Penny híres arról, hogy öldösi a vásárlóit.
2016. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jól ismerem a sajtokat. Sokfélét vettem már a drágábbakból is, de 3 ember erre azt mondta ne egyem meg. Mert vegyszerszaga van. Nem pedig penész!
2016. szept. 29. 15:08
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
igen.a reptoid illuminátus háttérhatalom pennys mérgezett sajttal akar minket kinyírni!edd csak meg,érted nem kár...
2016. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2016. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális szaga.
2016. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Én is vettem hasonlót leértékelten egy éve, aznap, még jó illata volt, nagyrészt meg is ettem, de a hűtőbe eltettem másnap reggelre.


Viszont másnapra olyan ammónia szaga lett a hűtőben tartva, hogy ki kellett dobni (gyorsan).


Ezek szerintem éppen lejárt, kényes tárolást igénylő élelmiszerek, amiktől a boltok gyorsan szabadulnak.

Pl. 4-5000 Ft egy kg, amíg friss, de az utolsó nap, ha marad rajtuk, 1600 Ft/kg áron adják. Én így szoktam ínyenc sajtokhoz hozzájutni, mert sajnos a sok ezres árúra nem telik...


A hétköznapi trappista, pedig ízetlen.

Az Edamit szeretem, mert nem annyira drága, de van íze.

2016. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
7. Zsír a nickneved sajtszakértő! :)
2016. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!