Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Normális, hogy a rántott...

Normális, hogy a rántott camembert keserű volt?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltunk vacsorázni, rántott camembertet rendeltem, de keserű volt.

Sokszor ettem már étteremben, de sose volt keserű.

Romlott lehetett?



2016. jún. 20. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
megégett a panír?
2016. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem égett meg, szép aranybarna színű volt.
2016. jún. 20. 11:44
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem ízlik, vissza kell küldeni. Romlott camembert amúgy számomra nem létezik, minél érettebb, annál jobban szeretem. Addig ki sem bontom, amíg le nem jár a szavatossága.
2016. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Off- akkor miért van szav.ideje? Egyik ismerősöm is azt mondta,kis kockákra vágja a camembertet,és megvárja míg mind a 4 oldala bepenészedik. De az is nemes penész? Én ezt nem értem
2016. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert biztosan kötelező ráírni valami dátumot, ameddig biztosan jó. A sajtoknál mi az érettet szeretjük, nem szeretem, ha még nem folyik eléggé a penészes sajtok belseje.
2016. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Mindennek van egy szavatossági ideje. Kötelező feltüntetni. Elég furcsa ha a Camembert keserű. Szerintem a rajta lévő penész ízét érezted. Nekem is kesernyés mindig.
2016. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

2 falat után visszaküldtem, fizettünk és távoztunk.

Nekem ez teljesen meglepő volt, mert több étteremben is ettem már, de még sosem csalódtam.

2016. jún. 20. 12:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az érettségétől függ az ízvilág is. Furcsa amúgy, mikor simán fogyasztom akkor is keserűnek érzem.
2016. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Az olajtól is lehetet keserű. Ki tudja mit sütöttek benne előtte még .. De maga a sajt ha jobban megérik akkor elkezd a kéreg alol kifolyni. A sajt ilyenkor lehet kicsit kesernyés...
2016. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

A Camembertnek nagyon erőteljes íze van. Ezért mi sose abból csinálunk rántott sajtot.

És nem is mindegyik Camembert ugyanolyan, még az azonos márka, azonos terméke sem. Mindig más kicsit. Van, amikor érettebb és elég jellegzetes ízű. Van, amikor nagyon lágy az íze és nem túl erőteljes.

Talán egy érettebb adagból kaptál és már sok volt rajta a penész. Mert egyébként a széle, a penészes rész szokott kesernyés lenni.

2016. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!