Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a pénz és az ár nem számíta...

Ha a pénz és az ár nem számítana, te hol vásárolnál: kisboltban vagy nagyáruházban (pl. Tesco, Auchan)? És miért?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 01:52
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Inkább nagyárúházban. Sokkal nagyobb a választék, és egy bizonyos fajta termékből is sokkal több félét lehet kapni. Illetve ott megtaláltható a ruházati részleg is, elektronika, tehát sok minden egy helyen. A kisboltok választéka viszont sokszor nagyon hiányos, van rá példa hogy néhány dolgot egyáltalán nem is lehet beszerezni ott.
2016. dec. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nagyáruházban, a nagyobb választék miatt. Egy liter tejért mondjuk nyilván nem zarándokolnék el (most se szoktam), de alapból ott vásárolnék akkor is, ha nem számítana a pénz.
2016. dec. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem tényleg nem számít az ár. Sajtot, tojást helyi bio termelőktől veszek. Egyéb állati terméket nem fogyasztok, így az alternatívákat pl. Növényi tejszín+tej+joghurt vegán online áruházból rendelem vagy megveszem az alapanyagokat és magam jészítem. Bio gyümölcsöt, zöldséget a biopiacon ill a kertből:)

Barna rizst, quinoát, kuszkuszt, chiát egy erre szakosodott online áruházból.

Teljes kiőrlésű tésztát, lisztet, nagyáruházból

2016. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Én kisboltban vásárolok, úgy hogy igenis számít az ár. :)

Egyáltalán nincs igazuk azoknak, akik azt mondják, hogy a hipemarketben/diszkontban nagyobb a választék. Nem igaz, mindig a szaküzletben nagyobb a választék.


Meló előtt vagy meló után beugrok valamelyik kisboltba, szaküzletbe vagy a piacra, és föltankolok abból, amiből érdemes, a kisboltokban is vannak mindig akciók. Szeretek vásárolgatni, de nem szeretek a vásárlásból külön programot csinálni. Jobb a heti bevásárlást elintézni apránként, a napi rutinnal.

2016. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket a piacon szoktam. Húst a hentesnél.

Mosó- tisztító-tisztálkodószereket általában a DM-ben.

A maradékot, pedig attól függ, hogy mik kellenek, de főleg a sparba szoktam bemenni.

2016. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nagyáruházban ,választék és az ár miatt.
2016. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A közelemben csak Coop van, na oda soha nem megyek.

Az ár akkor is számít, ha felvet a pénz, de ha valami csak hipermarketben van (ez gyakori), akkor ott veszem, nyilván.


Nálam a Lidl-Tesco páros a befutó, de hogy Tesco vagy Auchan, az majdnem mindegy, csak a Tesco van elérhetőbb helyen.

Plusz a magjaimat online veszem vagy zöldségesnél, a boltokban még a mák is igen drága.

2016. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Nagyáruházban. Elvárom, hogy a pénzemért azt kapjak, amit szeretnék, tök mindegy, hogy mennyi az a pénz. Ha nem finom az amit vettem, akkor úgy is kidobott pénz, ha van belőle bőven. A kisboltban meg azt lehet venni, ami van. Ott ami nincs az a választék.
2016. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kikicsoda ***** válasza:
100%
Én élelmiszert csak a Spárban, vagy a Coopban vásárolok.
2020. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kikicsoda ***** válasza:
Csak a Spár. Előtte Coop, mert közel volt, és jó viszony alakult ki köztünk és az eladók között. És akkoriban a húst a hentestől.
2021. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!