Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egyetemisták, akik kollégiumba...

Egyetemisták, akik kollégiumban laknak. Ti milyen gyakran szoktatok boltba menni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Mikor hogy. Függ attól, hogy mennyi ételt viszek otthonról, hazamegyek-e a hétvégére, megkíván-e valami finomságot a kicsi szám.


Heti egyszer minimum megyek. De van hogy minden nap beugrok a kisboltba 2db friss zsemléért mert éppen szendvicses kedvem van.

2016. dec. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Minden nap vagy minden második nap, mondjuk barátnőmmel elek, rendszeresen főzünk ( azaz minden nap van minimum ebédre általunk elkészített főtt étel, de jellemzően vacsora is) es haza kb 2 havonta járok vagy tobb...
2016. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
93%

Attól függ mennyit költök az első alkalomkor. Otthonról sok kaját nem viszek. Ha látok a boltba akciós fagyasztott cuccot, többet veszek és akkor nem megyek megint.

Ha frissen szereted a kenyeret akkor naponta úgyis el kell menni. Felvágottat tudsz venni többet akar 2-3 hétre eleget is. A tej szintén, ha olyat veszel pl ami nem kell hűtőbe. Naponta max azért megyek hogy vegyek pár zsemlét frisset. Vagy vizet/üdítőt. Mivel sokat nem bírok egyszerre. Ha lenne kocsim. Nagy multiba vásárolnék (5km oda) több zsugorral. És olcsóbb is lenne. Ha visznek kocsival akkor mindig viszek vagy 3-4 zsugor vizet. Az el áll. Vesztartaléknak vagy ha lusta vagyok van töménytelen mennyiségű zacskós leves.

Ajánlott még egy melegszendvics sütő (sajnos sok helyen nem lehet, de kit izgat?) így ha kicsit szárazabb a kenyér, pl 3 napos, semmi baja nincs csak száraz, meleg szendvicsnek tökéletes. Így mondjuk nem tudom mennyit eszel de ha hétfőn veszel egy kg kenyeret. Csütörtökig van suli, akkor simán bírható. Vagy vannak ilyen toast kenyerek. Van ami két hétig is jó, nem lesz száraz. (tapasztalat) Attól függ miket veszel, meg milyen mennyiségben.

2016. dec. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FRICZY válasza:
Én annó hetente csináltam egy nagybevásárlást (ha több hétig maradtam koliban két hetente 3-at), ezután csak alkalomszerűen, ha valami úgy elfogyott és pótolhatatlan volt elugrottam összevonva pár apróbb fogyóban lévő dologgal együtt kis bevásárlásra. De volt olyan szobatársam akinek ez napi program volt :).
2016. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!