Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A tesco csökkentértékű tortái...

A tesco csökkentértékű tortái emberi fogyasztásra alkalmasak?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert nem emlékszem, hogy hűtve lennének. Mivel fillérb.szó vagyok és nem megyek rá az esztétikára, néha megkívánom és elgondolkozom.
2017. febr. 3. 17:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Akinek van gyomra hozzá, annak biztos jó.

Mi inkább bemegyünk egy cukrászdába, nem kívánom a kórházba gyomormosásra küldeni a családomat.

Egyébként kb. egy évben jó ha kétszer kívánunk édeset.

2017. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és Tescoba maximum mosószert ha megveszünk, élelmiszert nem, Pláne nem ilyen krémes gezemizéket.

Vannak normális cukrászdák, húsboltok, áruházak.

Én ki is zavarnám őket innen, de érdekes, hogy amikor Németben dolgoztam, ott teljesen más volt.

Te tudod.

2017. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
A csökkent értékű nem azonos a romlottal. Olyat nem rakhatnak ki, egy ellenőrzés során büntetés jár érte. Maximum nem olyan friss, vagy be van nyomódva, de romlott nem lehet. Próbáld ki, bajod nem lehet tőle.
2017. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Okés, csak azért kérdem, mert azt hiszem ott nincs hűtve. Az meg kicsit gáz, ha valami 1-2 napja hűtetlen tejes cuccot veszek.
2017. febr. 3. 18:06
 5/28 anonim ***** válasza:
25%
Nem csökkentértéküt is láttam már penészest.
2017. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
9%

Hát az valóban nem használ egy süteménynek, ha nincs hűtve.De bemész egy cukrászdába, veszel magadnak két szelet tortát vagy sütit, ott hűtve van, bajod nem lesz tőle.

Úgy tudom, a Tescoban a torták is saját "márkás" termékük, én nem kockáztatok semmi ilyen vackokkal.

2017. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A Tescos torták hűtve vannak. Frissek és finomak szoktak lenni, legalábbis nálunk. :)
2017. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Okés, megnézem, úgyis megyek arra.
2017. febr. 3. 18:26
 9/28 anonim ***** válasza:
3%

Attól, hogy valakit nullára pontoztok, még a Tescos dolgok nem válnak minőségi termékekké.Sem frissé.

Természetesen jártunk már mi is Tescoba, öblitőért, mosószerért, tisztitószerekért.Sokszor le vagyok döbbenve, hogy kisgyerekkel(!!!) együtt vásárolnak, Tesco gazdaságos párizsit, Tescos kenyeret, Tescos toalett papírt, minden Tescos nyavalyát.

Hát már tényleg senki nem nézi mit etet meg a családjával??!!!

2017. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
9: de nézik. Mi pl. toalett papírt sose szoktunk etetni a gyerekekkel :)
2017. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!