Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl pénztárosok fején mi...

A Lidl pénztárosok fején mi az a headset?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk(esztergom) két Lidl is van és Pesten is rendszeresen járok két Lild-be, de soha nem láttam senki fején headsetet.
2017. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig én is csak az óbudai boltban láttam a fejükön, de nem csak a pénztárosokén, hanem mindenkién. Bár ott mindenki pénztáros is...

Meg szabad tőlük kérdezni, nem harapnak! Én megtettem, és azt mondták, hogy a főnök tud kiszólni nekik rajta.

2017. ápr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Láttam rajtuk a headsetet.


Kommunikálnak a belső technikusokkal, őrző-védőkkel, akik kamerával figyelik az üzletteret, a pénztárt és a gyanús egyéneket.

Jelzik a pénztáros fülébe, hogy egy vásárlóval nem stimmel a "kedves ügyfélnél" a módszere és viselkedése.

Legyen rá jobban tekintettel a pénztáros.


Valószínű már megunták az "ügyfelek" trükkös tolvajkodásaikat, és bevetették a modern technikát ennek hátránynak a visszaszorítására.


Vagy pl. a pénztáros gondokkal küzd és beszól a központon keresztül az épp ügyeletes szakvezetőnek.


Az "okos" technikai társadalomhoz felzárkóztak :) a multi boltok is.

2017. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol egy raktártechnologiai fejlesztésen megy át a lidl

A gyorsabb árufeltöltés érdekében és a biztonság érdekében

2017. ápr. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Nálunk mindig egy pénztároson van, meg van egy húszéves, irritáló kis pcs csávó, aki majomkodva mászkál, nem csinál semmit, csak járkál majd ácsorog fél órát a pénztárral szemben, rajta.

Én pont a héten szóltam neki, hogy ácsorgás helyett kereshetne zacskót, mert se a zsemlénél, se a zöldségeknél nincs... Nézett, mint a hülye. Zeg, Platán sor

2017. ápr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

# 5

Megértem hogy idegesít hogy egy 20 éves gyerek képzettebb és felelősebb munkája van mint neked.

2017. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
A Kossuth rádiót kell nekik hallgatni.
2017. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

:)))) ez aztán nagy képzettség ... ayy de irigylem :)


amúgy igen, mindegyiken van egyre több boltban és egymással tudnak dumálni, de nem olyan újdonság ez, és még csak nem is nagy anyagi befektetés. mi is csináltunk hasonlót, kb 5 ezer Ft/fő-ből megvoltunk.

2017. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

6, se nem képzettebb nálam, se a munkája nem több semmivel az enyémnél... Ahhoz is bunkó, hogy ne akkor pofázzon a pénztárosnak, amikor az épp vásárlóval beszél. Egy kőbunkó a csávó, annyi esze sincs, hogy odébb álljon 20 centit, ha valaki beállna a pénztárhoz a sorba.

Anyukám 40 éve eladó, ilyen szinttel becsukhatta volna a boltot...

2017. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Kapcsolattartás a személyzettel.
2017. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!