Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidlben és Aldiban milyen...

Lidlben és Aldiban milyen élelmiszereket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Számomra olyan idegen nevű áruk vannak, ezért csak tisztítószereket veszek itt néha, ha arra járok. Biztos lenne olyan élelmiszer is ami jó. Az ismerőseim közül senki nem jár erre a két helyre.

2017. febr. 7. 18:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajtot szoktam. Van egy-két sajt, amiket csak ott látok rendszeresen.

Pl. juhtejből készültek, imádom a Manchego-t, de máshol még nem láttam.

Sonkákat szoktam, szárított sonkákat. Bár ezek általában csak a spanyol vagy olasz napokon vannak, nem az állandó készlet része.

Vettem már tejtermékeket is, pl. kefír. Számomra is tök ismeretlen volt, de elolvastam és kiderült, hogy magyar termék, és finom is volt.

Ezen kívül még zöldségeket, gyümölcsöket szoktam venni és időnként péksütit, zsemlét.

De van sok mindent, amit ott nem veszek, mert van, amiben ragaszkodom egy-egy márkához és ott nincs. Pl. vaj, édességek, üdítők, tészták.

2017. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Aldiban finomak a müzlik, csomagolt kekszek, ilyesmik. A zöldségek és gyümölcsök sem rosszak, de télen van, hogy kissé éretlen valami, és ezzel szemben az ára felmegy. Az italok jó minőségűek, a felvágottak is. A trappista sajt nem annyira finom. Tejtermékek is jók.

Lidl-t nem ismerem.

2017. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én meg a Lidl-ről írtam, Aldiban ritkán járok.

Első voltam.

2017. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Németországban folyton a Lidlben vásároltunk, itthon az Aldiból azt hiszem fagyasztott krumplitt, talán krokettet vett az akkori exem.

Egyébként teljesen mindegy, mert bárhol előfordulhat sajnos élelmiszer visszahívás. Érdemes szorgosan nézni annak az áruháznak a weboldalát, ahol vásárolsz.

Egyébként vannak szuper mobil appok, ahol az akciós dolgokat látod. Nem csak tisztítószerek és élelmiszerek vannak, sőt. Én a Lidl appját kifejezetten szeretem.

2017. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Azt kell, hogy mondjam bármi ami nem magyar termék jobb és érdemes inkább azt választani bármelyik üzletbe mégy a kettő közül. Sajnos, de így van. Például a német tortabevonó olyan minőség mint nálunk az étkezésre árult csokoládé. A tejszínes saláták ég és föld, rögtön érzed a különbséget ha megveszel egy németben készült franciasalit. Mirelit áruk dettó. Savanyúságok dettó. Egyszerűen németéknél igényesebb receptúrával és alapanyagokkal készül minden.
2017. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Amit én veszek Lidl-ben:

- vaj (Golden Hills, Kerrygold, mintha mindkettő lenne s néha akciózzák is őket. általában azért Golden Hillst veszek, ízre nekem hasonló és a Kerrygold ritkán akciós)

- kesu, mandula (a pörkölt földimogyoró nem finom, azt a Tescóban szoktuk felvásárolni, egyszerre vagy 4-5 kilót :) nem tart sokáig), ha épp hiányunk van belőle, kókuszreszelék is

- zöldség, ha szép és jó áron van. néha remek akciók vannak. mirelit zöldség.


Más most nem jut eszembe (bár sajtot is veszünk, ha már ott járunk, de az nem kiemelkedő). Igaz, nagyon kevés ételcsoportot veszünk s szinte kizárólag alapanyagokat.

2017. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
BÁRMIT érdemes venni mind a kettőben!
2017. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és mindenkinek ment a zöld kezecske.
2017. febr. 7. 20:56
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

hát a Lidlben szerintem nem érdemes a felvágottak jó részét megvenni, a virslik nagy része is elég snassz, kockázott bacon nagyon nem

hamburger meg húskenyér utánzatok is szörnyen néznek ki. Olajos szárított konzerv paradicsom szörnyű


Deluxe cuccok nagyon jók szerintem



Aldiban ritkán járok, de ott még nem jártam porul kajával, mondjuk ott a felvágottakat nem is nagyon nézegetem...viszont a virslijeik a valami nébih teszten 2. és 3. helyet értek el a pick mangalicavirslik után

2017. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

"imádom a Manchego-t, de máshol még nem láttam. "

merre laksz? Csurgódombi Sajtkonyha

2017. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!