Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Péntektől kezdve keddig hogy...

Péntektől kezdve keddig hogy vannak nyitva a nagyobb boltok? Hétvégén? Vagy bármikor?

Figyelt kérdés

Ma (nekem még csütörtök, mert még nem feküdtem le aludni) este tök ártatlanul elmentem este a Tescóba, ahogy egy héten 4-5 alkalommal szoktam és kva nagy sor volt. Gondolom akkor holnap, pénteken minden zárva lesz. Ezt jól gondolom?


Nyilván majd húsvét hétfőn is van egy tippem hogy nincs nyitva semmi, de az eddig is így volt mindig (ellentétben gondolom a péntekkel).


Szombaton és vasárnap a boltok (Tesco, Lidl, Spar, Penny, stb) rendesen lesznek nyitva? Ez hogy néz ki ilyenkor?


2017. ápr. 14. 04:31
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

ÜNNEPI NYITVATARTÁS

2017. április 14. (péntek): Zárva

2017. április 15. (szombat): Zárva

2017. április 16. (vasárnap): Zárva

2017. április 17. (hétfő): Zárva

2017. április 18. (kedd): 05:00 - 24:00


ez például a teszko ünnepi nyitvatartasa..

(A lidl pénteken,vasárnap, hétfőn zárva lesz, szombaton a megszokott módon lesz nyitva)

a legtöbb bolt ugyanígy cselekszik. Max 1-2 kisboltot találsz nyitva,ahol 400 forint a tej, stb.

de egyébként beirod, hogy *bolt* ünnepi nyitvatartás,aztán csodálkozol..

2017. ápr. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Most találták ki, hogy legyen ünnep a nagypéntek, ezért van ma zárva minden.

De szombaton sok bolt nyitva lesz.

De olyan is bőven lesz, ami nem töri meg a 4 napos ünnepet, és csak kedden nyit. Úgyhogy érdemes előtte rákeresni, hogy ne menj potyára.

2017. ápr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Piac nyitva lesz nálunk,tesco,spar,lidl,aldi,interspar nyitva lesz szombaton.budapest.
2017. ápr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

MINDEN boltra ki van írva az ünnepi nyitva tartás, legalább egy hete, ha nem kettő. Ezen felül már a csapból is ez folyik másfél hónapja.

14,16,17 zárva, 15. szombaton nyitva vannak a boltok.

2017. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

# 1-es válaszoló! Te melyik TESCO-t nézted, amelyik 15-én, szombaton, zárva lesz?

[link]

2017. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. ápr. 14. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Holnap rendes szombati nyitvatartás lesz az országban mindenhol.

Vasárnap, hétfőn ünnep van, evidens, hogy nem nyitnak ki a multik,az ABC-k sehol sem.


A kis boltok vannak, lesznek nyitva, Van itt velem szembe egy ilyen az egyik 10-es aljában, na az ma is kinyitott,este 22:00-ig tárva nyitva van.


A dohányboltok más tészta, mindegyik maga válogatja. Itt a környékemen pl. engedélyeztek maguknak egy 4 napos ünnepet. Holnap mehetek 5 utcával odébb hogy vásároljak.

2017. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!