Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Van olyan hogy egy boltban...

Van olyan hogy egy boltban vagy aruhazban olyan embernel csipog be a lopasgatlo aki nem is lopott?

Figyelt kérdés
mert nekem egy csomoszor oda se adjak a blokkot, a multkor a szemem lattara hajintotta csak ugy el a blokkomat, de van hogy csak siman nem adja oda, na most ha tevedesbol becsipogna nalam az a fos es a blokkot se kaptam meg eppen akkor hogy tudom igazolni hogy vasaroltam es nem loptam?? tudom kicsi az eselye hogy ez megtortenik de azert erdekelnek a valaszok.

2017. ápr. 16. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csipogott már be a táskámban lévő parfümömre. A legszebb, hogy nem is ott vettem, már vagy egy hónapja használtam...Nem volt belőle gond, megnézték, egyértelmű volt, hogy nem loptam. A blokkot viszont mindig beledobom a szatyorba, önkiszolgáló pénztárnál is, anélkül semmilyen reklamációt sem lehet érvényesíteni. Vittem már vissza frissen vásárolt, a közepén penészes kenyeret (nem lejáratos volt), karton savanyú, összement tejet, hibás zseblámpát stb. Ha nem adják automatikusan, el kell kérni.
2017. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adja oda, elkéred és felhívod rá a figyelmét, hogy jogszabályba ütközik, amit csinál
2017. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori eset, hogy becsipog csak úgy, nem kell ezen meglepődni, a biztonságiak is tudják. Ha nem loptál, úgysincs mitől félned, és a blokkot pedig mindenesetben oda kell, hogy adják neked, ha nem adja, akkor szólj rá.
2017. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérd el a blokkot ha nem adja magától.

Nálam csipogott már be a táskám miatt. Akkor már rég megvolt az a táska, de az a kis lap még benne volt. Na, ez becsipogott az egyik üzletben. Kis tenyérnyi női táska egy sportboltban. Gondolom a biztonsági őr sem gondolta, hogy valami ő cuccukat rejtegetek a hónom alatt levő táskában. Pl. egy szobabiciklit :) Szerintem nem is árultak semmi annyira apró dolgot, ami beleférhetett volna... Viszont kipakoltatott. Már tök üres volt, de még mindig csipogott. Akkor nézte át alaposabban, és vette ki belőle azt a kis lapot.

2017. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem régebben volt ilyen élményem. A táskám csipogott be, több boltban is. Volt, hogy kipakoltatták, nem találtak semmit, már a többi vásárló szólt, hogy hagyja abba /a biztonsági őr/, látja, hogy semmit sem lopott! Volt, hogy külön helységbe vittek - gondolom, motozás azért nem volt, mert a táska csipogott. Ideges nem voltam, kutakodjanak, ha én tudom, hogy nem loptam semmit, minek idegeskedjek? Szóval több eset után táskát cseréltem. És ismét csipogott! Na, ekkor már rendesen kipakoltam belőle, és átnéztem. Tudjátok, mit találtam? Borítékban egy floppyt /mondom, hogy régebben volt/, amiről már el is felejtkeztem, hogy beraktam a táskába. Azóta ilyen élményem nem volt, de a blokkot nem árt elrakni, ha vasárolsz, főleg ha utána másik boltba is mész!
2017. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos en rendszeresen becsipogok. pedig taskat - cipot - ruhat is valtok :-D es megis szokott. olyankor a földbe tudnek süllyedni..mindenki nez. atsetalok meg egyszer es akkor nem scipog mar...fura...kisugarzas :-D
2017. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!