Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Kapható még a Mese sajt...

Kapható még a Mese sajt (csokis sajt) valahol?

Figyelt kérdés
Csokis kocka sajt formában érdekelne. Csokis krémsajtot már találtam, de annak teljesen más az íze.

#sajt #retró #Mese sajt
2017. máj. 17. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. A milkás philadelphia krém teljesen más.
2017. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú, egyszer vettem Milkás Philadelphia krémsajtot, amikor először kóstoltam kicsit sós íze volt. De nagyon ízlett, nagyon finom volt. Azóta, se látok a boltokban olyant. Pedig mindig nézem, keresem. Ha látnák akkor tuti vennék még egyszer. :)


Ilyen Mese sajtot is régebben láttam, de sose vettem. Egér volt rajta. A Tescoban mindig kokettáltam vele. :)

Ha mostanában látnák újra, tuti vennék azt is. :)


1-2-hete az egyik boltnak a reklámújságjában láttam csokis mese sajtot. Nem ezt a kocka sajt formájút, hanem ezt a kis koktél virsli alakút, műanyagba csomagolt, hengeres formájút. Amit megböksz, vagy felvágod és kinyomod belőle a sajtot.

De már sajnos nem tudom melyik boltnak, melyik újságjában láttam.

Pedig azt is szívesen kipróbálnám. :)

2017. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Philadelphia-t már kóstoltam, a lila színűt Németországban, de sajnos teljesen más íze volt mint a régi Mese sajtnak. Régen amúgy köralakú dobozban volt és régi autók voltak rajta

képek:

[link]

2017. máj. 25. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt a mese sajtot láttam régebben, úgy 5-10 éve a Tescoban.


[link]

2017. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, régi kérdés, de úgy látom, az Auchan online oldalán most van:)


"Camping Mese Csokoládé ízű sajtkrém"


[link]

2021. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!