Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A bevasarlas vagy a rendeles...

A bevasarlas vagy a rendeles olcsobb?

Figyelt kérdés

Nekem anyukam mindig azt mondta, hogy bevasarolni mindig olcsobb - de szerintem ez csak akkor igaz hogy ha tobb emberrol van szo, pl 3-4-5 fo.


En egyedul elek, egyetemista vagyok, de egy bevasarlaskor siman elverek 8-9 ezer forintot, ami azert nem eleg olyan sok idore.


Ezzel szemben ha pizzat rendelek az 2000 ft szoval 4 vacsora meg van belole es gazt villanyt nem is kellett hasznalnom az eloallitasahoz :/


Szerintetek hogyan tudnek jobban sporolni?



2017. okt. 7. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ez az igényeidtől függ. El lehet élni ezer forintból egy héten. Gondolom ha elmész vásárolni több minden is bekerül a kosárba. Viszont ha rendelsz az csak egy adag, estére már nem lesz mit enned.
2017. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
A bevásárlás.
2017. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ételrendelés általában drágább, de van az az ember, aki csak flancos dolgokból tud főzni, annak jobb olcsóbb helyről rendelni...

Laktam egy sráccal, aki pizzát rendelt (1000 ft volt csak a vacsorája), én főztem, 1000 forintból az egész napom kijött. De vannak olcsóbb és drágább rendelések és természetesen olcsón és drágán is lehet főzni (nekem is menne egy nap 500 és 5000 forintból is, bár ez utóbbinál már kreatívnak kellene lennem, kedvelem az egyszerű, olcsó alapanyagokat. de azért vannak drága kedvenceim is).


A főzéshez a villanyáram szánalmasan kevés, az alapanyagok sokkal, sokkal többet szoktak jelenteni. Kivéve, ha pl. sütőtököt süt az ember, az brutális arányokkal bír e téren...


Én alapanyagokat rendelek, legolcsóbb.

2017. okt. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.


Egy főzelék megvan 5-600 forintból és azt is eheted 3 napig.

Vagy lecsós rizs, tészták...

Pizzát is rendel a fene, mikor megsütöm negyedannyiból :D

2017. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!