Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Összességében melyek a legolcs...

Összességében melyek a legolcsóbb boltok?

Figyelt kérdés
Pestre kerültem és arra lennék kiváncsi, hogy hol lenne érdemes vásárolni élelmiszert? Hol tehetem ezt nmeg a legolcsóbban?

2017. nov. 15. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Olcsót szeretnél, vagy minőséget?
2017. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem olcsó és minőségi (zöldség-gyümölcs, baromfi) a Vámház krt-i Csarnok.
2017. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Lidl, penny, aldi ha elelmiszerboltokra vagy kivancsi. Ezek nem tul dragak es jo cuccok vannak bennuk☺
2017. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
nincs legolcsóbb, egyikben ez olcsó éppen, másikban az, de a többi termék meg drágább mint máshol, összességében lehúzós mind, de szerintem átlagos igényekkel havonta kb 10ezer ft spórolható meg ha nagyon az olcsóra mész, ez sok? ezért érdemes esetleg messzebbre elmenni vásárolni, számolgatni állandóan, stb?
2017. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen Akkorfontos hogyha csak 40.000 ft-od van rá
2017. nov. 15. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

csak úgy lehet spórolni, hogy több boltot is végignézel, esetleg olvasod a reklámújságjaikat. De piac is lehet, azt inkább hétvégén, ha van a közelben MDF piac..

nem te vagy agy egyedüli, aki alaposan körbenéz(eredményesen)

2017. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lidl, Penny, Aldi.
2017. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hat ha nagyon kell figyelni a penzre sajnos valtogatni kell a boltokat. lehet a pennyben eppen 10%al olcsobb a vaj mashol 15% van kenomajasra...stb

amit pl nem ajanlok az a : Roni ABC, vagy a sarki kis közertek. Inkabb a nagyobb lancok mint Tesco, Aldi, Lidl, Spar (persze foleg a hazimarkat vedd, ne a markas elelmiszereket). Az ejjel-nappalikat (mint a Roni abc amit emlitettem kerüljed)

en azt tapasztaltam hogy a Tescoban pl olcsobban vasarolok mint a CBA-ban.


ha minosegre akarsz hangsulyt tenni az persze mas...de megertem sajnos ha szamit hogy az a par darab paradicsom 450 vagy 380 ft.

2017. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 levédy válasza:
100%

Penny, penny,penny. Kivėtel ez alôl a hús.Ėn sem szeretnėm szemėttel etetni a családomat, de meg kell fognom a pėnzt.A

mi måshol akciôs itt az az ållandô ár.Főleg a sajåt termėkük. Itt az akció, igazi,nėhåny forint

2018. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 levédy válasza:
100%
Bocsånat, nem nėhány szåzalėk.Ez több mint 10 ėves tapasztalatom.Keress rå a neten az akciôs újságra ės könnyen åtnėzheted.Én minden hėten abbôl våsårolok ami akciós,de akkor kicsit többet.Több ezer forintot lehet így megtakarítani.
2018. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!