Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » SMS-sel fizetnék kaját Debrece...

Attila375 kérdése:

SMS-sel fizetnék kaját Debrecenben, vagy bármi mást, amit ilyen fizetéssel meg lehet rendelni mondjuk karácsonyi ajándéknak. Konkrét éttermeket/boltokat ismer valaki?

Figyelt kérdés
Lejár az előfizetéses mobilom, amit nem akarok meghosszabbítani és le akarom sürgősen használni a maradék kb 2500 Ft-ot. A Pizza Holiday-nál láttam, hogy van SMS-es fizetés, de beregisztráltam és azt írták, jelenleg szünetel ez a fizetésmód. Bármilyen más tipp valakinek?

#étterem #Debrecen #SMS-es fizetés
2017. dec. 11. 11:27
 1/1 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális, mert tegnap le kellett használni, így jobb ötletem nem lévén felhívtam pár adomány vonalat.
2017. dec. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!